Search

Proč se rozhodnout pro přístřešek na auto a na garáž zapomenout?

O jakých parkovacích možnostech víte a jak moc se zajímáte o to, zda si výstavbou garáže spíše neuškodíte? Symbol dávného totalitního režimu – kdy se hned na okraji města budovaly betonové garáže pro vozidla lidí z centra – určitě znáte. Tento nekomfortní přežitek se objevuje ve všech větších i menších městech. S postupem času se garáže přesunuly na naše pozemky a nyní se před námi objevuje další level. Zajímavější, levnější a rychlejší na výstavbu.

Přístřešek na auto na první pohled rozhodně nebudí dojem bytelného parkování. Po pravdě řečeno působí spíše jako provizorní útočiště, ovšem po bližším přezkoumání zjistíme, že v mnohých bodech je na tom dokonce lépe než klasická betonová garáž.

 

V čem je přístřešek na auto lepší

Přístřešek na auto má hned několik výhod, mezi které rozhodně patří cena. Pořizovací náklady na kompletní výstavbu jednoho přístřešku jsou několikanásobně nižší, než je tomu u výstavby garáže. Pokud si jej dnes objednáte, hned zítra se můžete pustit do realizace a po pár hodin je už připraven k užívání.

Přístřešek pro auto je moderní odpovědí na stále se zrychlující tempo civilizačního spěchu. Zapomeňte na náročnou několika týdenní výstavbu garáže a parkujte co nejdříve. K výstavbě není třeba žádného stavebního povolení a navíc se celá konstrukce dá opětovně rozebrat a při stěhování vzít sebou.

 

Jaké výhody nabízí garáž?

Garážové stání za zavřenými dveřmi a plnými zdmi poskytuje mnohem větší ochranu před vandalismem a zloději. Ti se raději zaměří na vozidla zaparkovaná před domem – bezpochyby. Dávejte si však pozor na zimní měsíce. Výjezdy z vyhřáté garáže do mrazivého počasí nedělají dobře žádnému vozidlu. Navíc špatně odizolovaná a vlhká garáž pak stojí za vznikem koroze, takže stačí vždy na večer zajet do garáže s čepicí sněhu a zaděláváte si na nemalý problém

Přístřešek pro auto poskytuje naopak od garáže zcela přirozené podmínky k parkování s dokonalou ochranou karosérie před krupobitím i kyselými dešti. Střecha z polykarbonátu nebo šindelových tašek je volbou pro každého z vás, každopádně ani s jednou neprohloupíte a získáte plnohodnotný úkryt po vzoru aktuálních požadavků moderních klientů.

Postavte si svůj přístřešek na auto svépomocí a ušetřete další peníze, více informací na www.hobbytec.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *