TIPY

Proč prodat nemovitost přes realitní kancelář

Prodat byt, rodinný dům nebo jakoukoli jinou nemovitost není jednoduché. Nároky kupujících se stále zvyšují, a tak dnes již nestačí pořídit pár fotek a zveřejnit nabídku na realitních serverech. Klienti si totiž pečlivě vybírají nemovitost, ve které budou bydlet. Realitní kancelář Vaši nemovitost připraví k prodeji, postará se o profesionální nafocení včetně homestagingu a zajistí kvalitní videoprohlídku nemovitosti. Nastaví také správnou prodejní cenu a poskytne Vám kompletní právní služby. Tak proč toho nevyužít?

 

Stanovení správné prodejní ceny

Správná výše nabídkové ceny je základem úspěšného prodeje i pronájmu. Cílem každého majitele je prodat nebo pronajmout svoji nemovitost za co nejvyšší cenu v co nejkratším čase. Málokdo ale ví, jak ji správně nastavit. V brněnské realitní kanceláři Unicareal s.r.o. nastavíme cenu Vaší nemovitosti s nejlepším vědomím a svědomím. Využíváme k tomu vlastní bohaté zkušenosti, srovnání s jinými nemovitostmi, které jsme již prodali nebo pronajali, a přihlížíme i k technickému stavu a umístění nemovitosti. Doporučíme Vám tak vhodnou prodejní cenu i výši nájmu. Nemusíte mít obavy, že budete prodávat nebo pronajímat pod cenou.

 

Prezentace, kterou sami nevytvoříte

Kvalitní prezentace může zvýšit hodnotu nemovitosti a přiláká více zájemců. Jak ale máte svůj byt nebo dům připravit na prodej? V realitní kanceláři Unicareal s.r.o. vyřešíme vše za Vás a ušetříme Vám tak mnoho starostí. Nemovitost perfektně připravíme k prodeji a zajistíme profesionální fotky interiéru i exteriéru. Naši zkušení realitní makléři vytvoří kvalitní popis, který bude klást důraz na výhody nemovitosti i samotného umístění. Inzerát s Vaší nemovitostí umístíme nejen na nejvyhledávanější realitní servery, ale i do tištěného realitního magazínu Reality Morava. Oslovíme tak tisíce potenciálních zájemců. Při prodeji nemovitosti svépomocí byste museli za jednotlivé aktivity platit. U nás to máte zdarma!

 

Prověřené právní služby

Sledujete změny v Občanském zákoníku, které souvisí s prodejem a pronájmem nemovitostí? Znáte náležitosti smluv a návrhů na vklad? Abyste mohli bezpečně prodat svoji nemovitost, musíte si nastudovat spoustu právních předpisů a zákonů. Nebo můžete svěřit prodej svého bytu či domu do rukou profesionálů a využít kvalitní realitní služby, které Vám ušetří nejen spoustu času, ale i starostí. Realitní kancelář Brno – Unicareal s.r.o. pro Vás zajistí kompletní právní servis a postará se o hladký průběh celého realitního obchodu. Veškerou smluvní dokumentaci pro Vás vyhotoví právník s dlouholetými zkušenostmi v oblasti realit, pan Mgr. Vladimír Dvořáček. Detailně zná potřebné náležitosti kupních i nájemních smluv.

Podepsáním smlouvy u nás služby nekončí. Jsme Vám k dispozici při předání nemovitosti, poradíme Vám s přepisem energií a služeb a poradíme Vám, když se vyskytnou jakékoli komplikace. Získáte od nás potřebnou jistotu a ušetříte svůj čas. Nabídněte nám svoji nemovitost k prodeji a my se o vše ostatní postaráme.

 

Unicareal s.r.o.
Roubalova 455/4
Brno-střed-Stránice
602 00

Tel: 541 211 876
Email: info@unicareal.cz

www.unicareal.cz

Související příspěvky

Šetřit na energiích se dá poměrně snadno

redakce

Jaké jsou možnosti při pořízení sušičky prádla?

redakce

Dokonale bílé spáry v koupelně během chvilky

redakce