TIPY

Proč a jak zastřešit bazén

Hlavní výhody zastřešení bazénu jsou prodloužení koupací sezony, získání delší doby teplé vody, ochrana před nečistotami. Se zastřešením šetříte také provozní náklady bazénu.

Můžete se tak spolehnout na to, že jestliže si necháte zastřešit bazén, bude v bazénu efektivní ohřev vody s minimem úniku tepla. Zastřešení bazénu funguje na principu skleníku, teplo se v uzavřeném prostoru udrží delší dobu. Díky výrazně vyšším teplotám se můžete koupat až o několik týdnů déle a pro celou rodinu získat více času v bazénu.

Díky zastřešení bazénu získáte čistší vodu, střecha jej bude chránit před hmyzem, listím a deštěm. Budete mít také pocit většího soukromí, takže i večer si můžete užít po parném dni koupání v klidu. V zakrytém bazénu je snadné udržet pořádek a tím i ušetříte náklady na energii. Ochráníte také děti a domácí mazlíčky před nebezpečím uklouznutí do vody. Konstrukci můžete samozřejmě z důvodu bezpečnosti uzamknout.

Zastřešení bazénu může být posuvné a přenosné. Posuvné se hodí pro zapuštěné bazény, přenosné zakrývají nadzemní bazény. Na výběr zastřešení je mnoho velikostí a tvarů, zastřešení je možné kombinovat s aktivním ohřevem vody, s tepelným čerpadlem, nebo solárními panely.

Bezkolejnicové provedení zastřešení bazénu funguje díky posunu vysoce odolných silikonových koleček. Nevzhledné koleje po stranách bazénu se tak schovají do bezkolejnicového provedení. Můžete jej také vybavit solárním pohonem pro komfortní posun.

Pokud se chystáte k zastřešení svého bazénu, oslovte pracovníky KUBÍČEK-AMIS SPOL. s.r.o. Poradí Vám s výběrem všech důležitých součástí k zastřešení tak, abyste se mohli už v letošní sezoně koupat delší dobu a využít bazén. Má za sebou mnoho úspěšných realizací bazénu a jejich zastřešení, pomůže Vám s výběrem tvaru i jeho umístění na Vašem pozemku.

Související příspěvky

Užijte si žluté Vánoce

redakce

Jak probíhá dědické řízení?

redakce

Proč si koupit lamelový rošt?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.