Search

Přivítejte jaro s novými okouzlujícími vůněmi od PartyLite!

Milujete vůni jasmínové gardénie, divokého ibišku nebo sladkého ananasu? Obklopte se jimi, kdykoli budete chtít díky svíčkám ze 100% parafínu s obsahem kvalitních rostlinných olejů a esencemi těch nejkrásnějších vůní! PartyLite se specializuje na svíčky a další vonné produkty, které osvěží váš domov skutečně na dlouho. Svíčky od PartyLite jsou trvanlivější a bezpečnější než ty obyčejné. Ukážeme vám proč!

Svíčkám od PartyLite se dostává skutečně špičkové péče! Tvar, konečná úprava povrchu i množství vonných esencí je pečlivě vyvíjeno ve spolupráci s odborníky ze světových laboratoří tak, aby se k zákazníkům dostala vždy jen ta nejvyšší kvalita. Rozmanitost vonných svíček na našem trhu prakticky nemá konkurenci a to tím spíše, že je možné jednotlivé vůně libovolně kombinovat a docílit tak jedinečného konceptu vystihujícího právě vaši osobnost. Zvláště vůně Signature a aromalampy s esenciálními vosky jsou pro tyto kreativní chvíle jako stvořené. Praktické vonné kolečko vám pak pomůže vybrat tu nejlepší kombinaci doslova za pár chvil.

Rozzařte svůj domov díky PartyLite

Svíčky jsou nabízeny v mnoha provedeních (od malých čajovek až po velké válce o průměru 20cm), a to vždy s originálním a a vkusným designem. Skleněné válce nebo svícínky z odolného plastu dokáží světlu svíček dodat nový rozměr. Systém maximálně efektivního hoření, založený na rozdílné teplotě tání povrchového a vnitřního vosku, způsobí, že svíčky si zachovávají stále stejný původní tvar.

Velké čtyřhrany si však uchovají hrany i po částečném uhoření svíčky a tvarem začnou připomínat „renesanční katedrály,“ v jejichž působivé klenbě se odráží světlo mnoha směry. Malé čajové svíčky a votivky se rozpustí celé a nabídnou vám tak pohled na mámivé odlesky světla v kalužince vonného vosku.

Vůně se ale může do vašeho domova rozlévat i nenápadně. Aromalampy pracující s vonnými vosky Scent nebo vonné tyčinky, které nepotřebují vůbec žádný plamen, jsou bezpečné i pro použití v domácnosti s malými dětmi nebo domácími mazlíčky.

Věděli jste, že: svíčky PartyLite neobsahují žádné škodlivé ani dráždivé látky a jsou tak vhodné pro astmatiky, alergiky i malé děti?

Voňavé kouzlo domova

Aktuální katalog s výrobky a cenami si můžete prohlédnout na stránkách PartyLite.cz. Kontaktujte nejbližší poradkyni v místě svého bydliště nebo ještě lépe, staňte se poradkyní vy sama! Už pouhá registrace vám přinese minimálně 20% slevy na nákup z katalogu spolu s dalšími dárky a benefity. Můžete tak získat zajímavý zdroj přivýdělku nebo „jen“ spolehlivého dodavatele báječných dárků pro celou vaši rodinu.

Kontaktujte  paní Alenu Fedorovou 775 178 802, alena.fedorova@seznam.cz a objevte kouzelný svět vůní PartyLite již dnes!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *