TIPY

Pramenitá voda a automaty na vodu

Kolik toho víte o účincích pramenité vody? Pokud moc ne, není to samozřejmě ostuda. Nicméně vědět o jejích pozitivních účincích na lidské zdraví se určitě vyplatí. Je to skutečný div přírody. Pokud jste příznivci – jako v současnosti mnoho lidí – zdravého životního stylu, neměla by na vašem stole chybět. Chytře jí můžete doplňovat například pomocí automatu na vodu

Základem kvalitní pramenité vody je čistý přírodní původ a čerstvost. Dobří dodavatelé jí čerpají z geologicky unikátních oblastí, které nejsou zasaženy dopravou či průmyslem. Navíc jí na váš stůl doručí již do 7 dní od stočení. To je obrovský rozdíl oproti klasickým vodám v PET lahvích na skladech supermarketů. Ty mohou mít velké prostoje v regálech, tudíž o čerstvosti nemůže být řeč.

 

Zdravé složky

Pramenitá voda obsahuje spoustu zdravých minerálů. Můžeme v ní najít látky jako vápník nebo hořčík. Takový vápník se nachází v celém organismu a je třeba ho pravidelně doplňovat. Ovlivňuje funkci srdce, nervové soustav a také vašich svalů. Velmi dobré účinky má také na kůži a pleť, jelikož napomáhá obnově kožních buněk.

Hořčík zase ovlivňuje psychické zdraví. Pravidelným přísunem zamezíte nespavosti, častým výkyvům nálad, podrážděnosti nebo bolestem hlavy.

 

Automaty na vodu

Automaty na vodu s barely jsou skvělými pomocníky domů nebo do kanceláře. Při pohledu na něj vám vždy dojde, že si máte dát sklenku vodu. Dopřát si můžete jak osvěžující studenou, tak horkou vodu na různé nápoje. Barely jsou navíc vratné, velmi tak ušetříte přírodě od přebytečného plastu.

Podívejte se na http://www.crystalis.cz pro informace o distribuci!

Související příspěvky

Slunce i stín si řídíte sami

redakce

Graffiti-Entfernung und Graffitischutz Wien

redakce

Nahrazení klasických žárovek – LED zdroj anebo úspornou žárovku?

redakce