TIPY

Pračka a sušička, se kterými si budete dokonale rozumět?

LG Electronics uvedla nový set s chytrými funkcemi, který dokáže praní i sušení přizpůsobit vaší osobnosti!

Praha, 21. října 2019 – Prát a sušit prádlo chytře, aby nám domácí spotřebiče rozuměly a žili jsme s nimi v dokonalé symbióze? Unikátní chytré vlastnosti nové pračky a sušičky LG Electronics (LG) vám dokáží pomoci s tím, co zrovna vaše osobnost potřebuje. Nový set přivítal v úterý 15. října v designovém prostoru galerie SmetanaQ ambasador značky LG Přemek Forejt v doprovodu moderátora večera Libora Boučka. Novinářům a influencerům společnost LG představila, jakým výzvám v praní a sušení v domácnosti obecně musí jednotlivé typy osobností čelit a jak jim mohou situaci vyřešit noví bílí LG pomocníci.

 

Vypráno a usušeno rychle a spolehlivě

Mezi VIP hosty úterního večera patřili influenceři z různých oborů. I oni si vyplnili test typologie osobnosti, který všem dokázal na místě určit, co je pro ně v životě důležité a na co se při úklidu domácnosti zaměřují. Pokud jste jako většina z nich také v jednom kole a chcete domácími pracemi trávit co nejméně času, pak je pro vás nová LG pračka s technologií TurboWash™ 360° tou správnou volbou. Díky ní bude vaše prádlo čisté a voňavé již za 39 minut. Čas vám ušetří i samočisticí kondenzátor u sušičky, který se zvládne vyčistit zcela samostatně, a vy tak můžete starost o chod praní a sušení vypustit z hlavy.

Čisté a jako vyžehlené prádlo bez alergenů

Máte rádi věci pod kontrolou, své prádlo dokonale čisté, a ještě potřebujete šetřit drahocenný čas? To přesně potřebuje šéfkuchař Přemek Forejt, který se ve své restauraci Entrée musí spolehnout, že bude vše dokonale čisté a bez alergenů. Technologie Steam+™ nové LG pračky, která dokáže prádlo zbavit až 99,9 % všech alergenů, bude skvělou volbou. Báječná přidaná hodnota také pro rodiny, které potřebují udržet domácí prostředí maximálně čisté, bez čehokoliv, co by mohlo narušit jejich zdravotní rovnováhu. Nová sušička LG vám pomůže i s tím, aby bylo prádlo po usušení méně zmačkané.

Praní bez nekonečného studia štítků

Pečujete o svou rodinu a přátele se stejnou láskou a nadšením, které dáváte i svému oblečení? Jenže každý kousek a materiál má svá vlastní pravidla a vyznat se v nich bývá občas problém. „To jsem přesně já, štítkům a značení na cedulkách jsem nikdy pořádně nepřišel na kloub, takže pro mě představuje pračka LG s technologií AI DD™ něco jako ráj na zemi,“ vyznal se Libor Bouček. Technologie AI DD™ totiž automaticky zváží prádlo, pozná jemnost jeho vláken a sama pak vybere tu nejlepší kombinaci pracích pohybů pro vybraný program, což zaručí, že se vaše oblečení neponičí. Sušička s duálním invertorovým tepelným čerpadlem dokáže navíc udržet nízkou teplotu během sušení, čímž snižuje pravděpodobnost sražení od spodního prádla až po svetry.

Úspora pro peněženku i přírodu

Jste typ, který chce být i při praní a sušení prádla maximálně ohleduplný k životnímu prostředí? „Ekologický rozměr by měl být dneska automatickou součástí každé věci, kterou denně využíváme, takže tyhle vlastnosti jsou přesně pro mě,“ říká Lucie Feríková, která si na slavnostním uvedení nadšeně vyzkoušela i domácí výrobu ekologického prášku na praní. A jaké jsou ty vlastnosti, díky kterým se Lucie do nového setu zamilovala? Především je to větší kapacita bubnu u pračky, díky které vyperete více prádla najednou, aniž byste museli dělat kompromisy ohledně uspořádání prostoru v domácnosti. Sušička s technologií EcoHybrid™ zas uspoří váš čas i energii a vy můžete usínat s pocitem, že nezatěžujete přírodu ani domácí rozpočet víc, než je třeba.

A jak si LG pračka a sušička dokáží rozumět mezi sebou navzájem? „Díky funkci Chytré párování si přes Wi-Fi vymění informace o posledním použitém programu. Samy se tak dokonale sladí a zajistí tu nejlepší péči o vaše prádlo,“ dodal na slavnostním uvedení nového setu produktový specialista značky LG Aleš Hrubý.


O společnosti LG Electronics, Inc.

Společnost LG Electronics, Inc., je globálním inovátorem v oblasti technologií a výroby, který působí na 140 místech a zaměstnává více než 70 000 lidí po celém světě. S celosvětovým obratem ve výši 54,4 mld. USD za rok 2018 je LG světovým leaderem ve výrobě televizí, chladniček, klimatizací, praček a mobilních zařízení včetně prémiových produktů LG SIGNATURE a LG ThinQ s umělou inteligencí. LG tvoří 5 společností – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions a Business Solutions. Nejnovější zprávy o LG najdete na www.LGnewsroom.com.

 

O společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution

Společnost LG Home Appliance & Air Solution je světovým leaderem ve výrobě domácích spotřebičů, řešení pro chytrou domácnost, systémů pro kvalitu ovzduší i vizionářských produktů s umělou inteligencí. Vytváří komplexní řešení pro domácnost pomocí špičkových technologií. Zavazuje se zlepšovat život zákazníků po celém světě tím, že vyvíjí promyšlené domácí a kuchyňské spotřebiče, spotřební elektroniku a řešení pro kvalitní ovzduší. Dohromady tyto produkty přinášejí dokonalé pohodlí, skvělý výkon, efektivní provoz a přesvědčivé zdravotní benefity. Více informací najdete na www.LG.com.

Související příspěvky

Vybíráme oblečení, aneb na co myslet při nakupování

redakce

Dům, který vám zajistí maximální úsporu? Soběstačný mobilheim

redakce

Chcete klimatizovat svou domácnost? Jaké máte možnosti?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.