Search

 „Práce ve výškách Brno“ – specialisté na výškové mytí oken

Okna kancelářské budovy, ve které sídlí naše firma, jsou neustálým důvodem k neshodám mezi jednotlivými pronajímateli prostor budovy. K umytí těchto oken je nutné najímat úklidové servisy zabývající se výškovým mytím oken. Řekli byste si, že na tom přece nemůže být nic složitého. Jenomže někteří z těch, kdo se podíleli na rozhodování a vybírání servisu, se snažili upřednostnit své známé pracující v tomto odvětví nebo servis, který už se jim stará o úklid jejich patra a za další zakázku by jim poskytl slevu.

I když jsme se na některé z firem shodli, po určité době se ukázalo, že to nebyla dobrá volba. Například zaměstnanci jedné nebyli proškolení pro práce ve výškách, jiná firma zas neměla potřebné jištění pro své pracovníky, které je potřebné pro výškové mytí oken. Kromě porušování bezpečnosti práce docházelo i k tomu, že okna nebyla vůbec dobře umyta a nájemníci těchto prostor si na špatně odvedenou práci stěžovali.

Řešení bylo jasné, bylo nutné najít nezávislou úklidovou firmu s platnou certifikací a školením pro práce ve výškách pro jejich zaměstnance, vybavenou potřebným zařízením a jištěním, se zaměstnanci schopnými odvádět kvalitní práci.

Tentokrát jsme objektivně zvolili A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno.  S touto firmou jsme už byli spokojení všichni. Má důkladně proškolené zaměstnance s potřebnou certifikací, kvalitní vybavení v dobrém stavu pro práce ve výškách a okna jimi umytá jsou do posledního detailu perfektně čistá.

Pracovníci A SERVISU se věnují mytí oken s velkou pečlivostí. Dávají si záležet především s leštěním, které provádějí na sucho pouze s bavlněným hadříkem. Tento fyzicky náročný postup má skvělé výsledky. Skla se nádherně lesknou a jsou bez šmouh.

 

Trápí vás padání vlasů? Změňte svoji životosprávu

Mít krásné dlouhé zdravé vlasy je sen prakticky každé ženy. Ale je také třeba o ně pořádně pečovat, aby nezačalo hrozit jejich vypadávání. A co vlastně padání vlasů způsobuje? K padání vlasů může dojít při velkém stresu, špatné výživě nebo nedostatku vitamínů.

Z velké části za to však může genetika a špatný krevní oběh. Nejznámější příčina padání vlasů je akutní onemocnění, náhlý úbytek váhy, léčení chemoterapií nebo těhotenství a kojení. Znamená to, že se o vlasy můžete starat jako specialista a přesto může s nemocí nebo velkou péčí tu a tam nějaký vlas vypadnout.

27114261 - full length portrait of woman cleaning house while carrying baby with man relaxing on sofa

Pokud je to pár vlasů, tak není nutné panikařit. Jestliže ale nacházíte po sobě velké množství vlasů a pozorujete rychlé řídnutí vlasů, je třeba začít reagovat. A nejvhodnější je začít správnou životosprávou. Zkuste omezit výrobky z bílého cukru, bílé pečivo a instantní jídla. Vyvarujte se alkoholu, protože ten spolu s uvedenými výrobky odebírají organismu potřebné vitamíny a minerály.

Potřebné vitamíny můžete opět nahnat na zelenině, ovoci, luštěninách, bílém masu nebo semínkách. Vaše tělo si zaslouží celkovou detoxikaci, výborné jsou také bylinkové čaje. Na vlasy je potom lepší používat přírodní kosmetiku nebo šampony z lékárny, pokud je to možné a své vlasy si rozhodně nebarvěte.

Uvidíte, že když budete dodržovat tato pravidla, vlasy vám přestanou padat. Ale je lepší se jich držet, i když vám vlasy nepadají, jako správnou prevenci. Vždy je lepší věcem předcházet. Šetří to nejen zdraví, ale i peníze. Například pokud si budete nechat pravidelně čistit koberec od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, tak prodloužíte jeho životnost a ušetříte tím za nový koberec.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *