Search

Potřebujete zaznamenat průběh stavby? Nechte si zhotovit záznam z dronu!

Bez monitoringu průběhu stavby, tedy jejího pečlivého zaznamenávání, ať již ve formě fotografií či videí, se neobejde žádný developer. Jedině tak má jistotu, že vše probíhá tak, jak má.
Tuto službu, kterou vykonávají profesionální drony s kamerou, ale může využít i soukromá osoba, respektive prakticky kdokoliv, kdo má zájem o to, aby ve výstavbě jeho nového objektu nedošlo k fatálním pochybením. Mnohá totiž bývají nevratná. Tímto ovšem možnosti využití leteckého monitoringu nekončí.

 

Využití leteckého monitoringu

Dohled nad stavebními pracemi, výškovými budovami, monitoring závad a rozsah poškození pro účely vyplacení pojistky, kontrola komínů a střech nebo dohled nad nedostupnými místy. Ve všech těchto případech vám letecký monitoring, kterému se také říká výšková inspekce, bude ku prospěchu.

 

Záznam z dronu odhalí veškeré nedostatky

Hlavní předností leteckého monitoringu, který většinou probíhá jednou týdně (ale můžete zvolit i jiný interval), je, že je schopen odhalit i detaily, kterých byste si při osobní obhlídce nevšimli. A samozřejmě zaznamená dění na těžko dostupných místech. Tímto způsobem si ovšem máte možnost nechat „ohlídat“ i své pozemky či již postavené areály, které nejsou nijak zabezpečené.

 

K nahrávce se můžete vracet

K nahraným sekvencím pořízeným drony se navíc máte možnost prakticky bez omezení vracet, a stoprocentně se tak ujistit o kvalitě odvedené práce. Ta se dříve či později projeví na kvalitě stavby jako takové. Jakékoliv nedostatky se totiž mnohem lépe odstraňují v průběhu stavby než po jejím dokončení. A ve vašem zájmu je, aby to bylo dříve než později.

 

Obraťte se na specialisty

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat, že k tomu, aby vám nahrávka k něčemu byla, v první řadě musí být profesionálně pořízená. Pro následné přibližování a jasnost obrazu je klíčové rozlišení, kterého dosáhnou jen drony té nejvyšší kvality. Ty při své práci používá například společnost WINGS CZ s.r.o. (letecke-prace.eu), nabízející technický monitoring především v Jihočeském kraji. V případě zájmu jej však zajistí i v krajích Plzeňském, Středočeském a na Vysočině. Proto neváhejte.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *