TIPY

Podlahy Plzeň – PARKETCENTRUM s.r.o. je specialista na dřevěné a vinylové podlahy

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele podlahové krytiny a interiérových dveří v okolí Plzně, potom není nic jednoduššího než oslovit společnost PARKETCENTRUM s.r.o. působící na tuzemském trhu od roku 1994. Už od samotného počátku se specializuje na prodej parket a dalších výrobků pro povrchovou úpravu dřeva. Stejně tak nabízí služby v podobě montáže a renovace podlah.

Společnost však postupně rozšířila portfolio výrobků a vedle toho, že má v nabídce dřevěné podlahy, poskytuje i podlahy z dalších materiálů (vinyl, PVC, laminát apod.). Stejně tak do svého sortimentu zahrnula interiérové dveře. Specifickou skupinou jsou sportovní podlahy a podlahy do tělocvičen.

Když potřebujete pokládku podlahy, není to žádný problém

U výše zmíněného odborníka si můžete zakoupit dřevěné a vinylové podlahy či podlahy rigidní, nicméně to není všechno. V případě zájmu vám totiž poskytne i montáž. Zároveň vám prodá i produkty potřebné pro správnou údržbu podlah.

Pokud bychom se na podlahy Plzeň podívali z číselného hlediska, pak od samotného vzniku společnost položila podlahy o celkové ploše 727 159 m2. Neuvěřitelné číslo, nemyslíte?

Vinylové podlahy se neustále zdokonalují a inovují

Vinyl je velice žádaný materiál, a proto není divu, že se neustále zdokonaluje. Dokáže napodobit dřevěný dekor, ale i jiné materiály. Vinylové podlahy existují v nepřeberném množství barev a vzhledů. Záleží tedy jenom na vašich preferencích, jakou podlahu zvolíte.

Dřevěné podlahy jsou nadčasové elegantní povrchy pro obytné prostory. Přidávají místnosti teplo a luxus. Nicméně i vinylové podlahy mají svoje kouzlo, přičemž velice oblíbené jsou především pro jejich odolnost a všestrannost. Tak neváhejte a pusťte se konečně do výběru.

Související příspěvky

Okna s nejdelší životností? Jednoznačně dřevohliníková!

redakce

Opravy bytovky lze kvalitně provést i bez navýšení fondu

redakce

Jak si vybrat vhodný radiátor do koupelny

redakce