Search

Plastová okna z Plzně

Přemýšlíte, že nastal čas vyměnit stará okna za nová? Táhne vám doma od oken průvan nebo se vám prostě už jen nelíbí ta stará? Pořiďte si plastová okna, která vypadají dobře a zajistí vám absolutní pohodlí v teple domova. Navíc jsou vhodným řešením pro ty z vás, kteří by chtěli úsporou energie ušetřit nějakou tu korunu. Rozhodně se jedná o investici, která se vám vrátí.

 

Z čeho vybírat

Pokud jste z Plzně a okolí, vyplatí se prozkoumat nabídku firmy PGOkno s.r.o. Společnost se zabývá výrobou špičkových plastových oken a dveří s využitím německých profilů Kömmerling, které jsou zárukou vysoké kvality. Kvalitní sklo a kování zaručí výbornou tepelnou a zvukovou izolaci. Jejich okenní systémy jsou vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní stavby. Produkty od firmy PGOkno navíc vynikají dobrými bezpečnostními vlastnostmi. Jestli bydlíte v přízemí a máte strach ze zlodějů, je zde možnost objednat si speciální úpravu proti vloupání.

Plastová okna z Plzně jsou k dostání ve třech variantách:

– standard,
– nejlepší poměr cena/výkon,
– top řešení.

Jedná se o jedny z nejmodernějších plastových oken s designem vhodným pro různé typy objektů. Všechny profily mají kvalitní izolační vlastnosti, šetří náklady a energii, a to nejen díky trojitému zasklení. Okenní systémy jsou nenáročné na údržbu a je s nimi snadná manipulace. Na výběr jsou v klasickém bílém provedení, dřevěném dekoru nebo dalších barvách.

 

Čím okna doladit

V nabídce najdete také příslušenství k okenním systémům, jako jsou žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu, a řadu dalšího. Stačí si vybrat, co potřebujete, a firma PGOkno vše dodá včetně montáže. Pokud chcete mít navíc sladěná okna se vstupními dveřmi, nemusíte chodit daleko. Společnost též nabízí dveřní systémy, jsou cenově dostupné a zhotoveny na vaše přání.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *