TIPY

Omlaďte svou ložnici – prospěje to i vašemu spánku

Uvolňující a posilující spánek je snem snad každého z nás. Ale často je výsledkem až doslova alchymistické snažení, jehož úspěch dokáže ovlivnit celá řada věcí. Bez dostatečného odpočinku se ale nikdy nemůžeme ubránit náporům stresu a nepříjemným podnětům, které na nás útočí každý den. Jak tedy tento nerovný boj vyhrát?

Chceme-li mít opravdu zdravé spaní, měli bychom dodržovat několik základních pravidel. Velmi známé a doporučované je větrání před spaním, stejně jako teplota pohybující se mezi 16-20°C. To samo o sobě ale nestačí. Stejně důležité je i to, na čem spíte. Zamyslete se nad tím, jak staré a kvalitní jsou vaše matrace. Bez nich to totiž určitě nepůjde.

 

Opravdu dobré matrace vaše tělo dokonale podepřou

Během spánku se musíme především cítit bezpečně a uvolněně, a toho dosáhneme pouze v případě, že své tělo bezchybně podepřeme ve všech důležitých bodech, jinak se budeme podvědomě stále převracet a hledat tu nejlepší polohu, která by ulevila našim unaveným svalům i přetěžované páteři.

1474549030_588_trimedia

Důležitou součástí výběru správné matrace je proto její optimální tuhost. Opravdu velký výběr matrací všeho druhu naleznete na matrace-store.cz. Mají tu všechno, na co si jen vzpomenete včetně nestandardních rozměrů – matrace na míru, vyznačujících se vysokým komfortem a stálostí avizovaných parametrů. Kupříkladu zdravotní matrace mají všechny potřebné certifikáty a osvědčení, takže jako schválený zdravotnický prostředek spadají i do nižší sazby DPH. Jde tedy o plnohodnotné označení, ne o žádnou vějičku na důvěřivé zákazníky.

 triflex_plus

Zdravý spánek za příjemné ceny

Díky širokému i neustále obnovovanému a vylepšovanému sortimentu můžete v matrace-store.cz prakticky každý den narazit na nejrůznější lákavé nabídky. Oblíbené jsou například matrace akce nebo výhodné sety matrací 1+1.

Veškerý sortiment lze rychle a pohodlně filtrovat například podle ceny nebo požadovaných rozměrů matrací. Můžete také investovat do nového roštu nebo celé postele. Ložnici se často vyplatí omladit opravdu se vším všudy. Stále ještě váháte? Pak máme pro vás poslední pádný argument: veškerý sortiment českých kvalitních matrací vám po celé České i Slovenské republice doručí opravdu rychle a navíc zdarma. K dispozici je navíc bezplatný chat nebo zákaznická linka 777 20 10 80, kde vám s výběrem optimálního vybavení vaší ložnice ochotně pomohou.  

 

Související příspěvky

Starosti s mytím oken jsou pryč. Je tu nano impregnace!

redakce

Po dobu rekonstrukce jeďte na dovolenou do Tater

redakce

Moderní stropní svítidla – jak vybrat to správné stropní svítidlo

redakce

Přidat komentář