TIPY

Okna VEKA SPECTRAL – barevná škála se rozrůstá

Doby, kdy se plastová okna dodávala pouze v jednom či maximálně dvou barevných odstínech, jsou neodkladně pryč. Dnes si můžete zvolit odstín přesně podle vašich představ a díky tomu můžete svá plastová okna dokonale sladit s okolní fasádou, případně s interiérem konkrétních místností. Proto tuto problematiku prozkoumáme blíže.

 

Speciální technologie

VEKA SPECTRAL je speciálně vyvinutá technologie povrchové úpravy plastových profilů od firmy VEKA. Tento způsob propůjčí oknům od společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. zcela nevídanou estetickou dimenzi, o které se vám dříve ani nesnilo. Jedná se o technologii budoucnosti, a protože se nyní prudce rozvíjí trend individualizace, chce mít každý naprosto originální výrobky.

[easy_image_gallery gallery=“102″]

 

Jaké jsou výhody VEKA SPECTRAL?

Nejen, že tato okna mají originální barevné odstíny, ale jsou až neuvěřitelně sametově jemná na dotek. Disponují také výbornými technickými a mechanickými vlastnostmi, navíc s výtečnou odolností a dlouhodobostí barevného povrchu.

 

Jaké si můžete vybrat barevné odstíny?

Všechny odstíny jsou ultra matné, což pouze podtrhuje jedinečný vzhled a eleganci těchto barevných oken. U společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. si můžete objednat okna například v barvě antracit ultramatt, umbra ultramatt, weiß ultramatt nebo stahl ultramatt. Nabídka je navíc stále rozšiřována o nové a nové odstíny a varianty designu. V současné době je naplánováno přidání metalických efektů. S touto technologií lze navíc docílit jak matného, tak i antireflexního povrchu, který samozřejmě jen tak na trhu s plastovými okny nenajdete.

S touto technologií si nyní můžete pořídit barevná okna přesně podle vašich představ. Barevná škála je neustále aktualizována, takže si jistě vyberete to pravé. Aktuální nabídku můžete sledovat na www.bohemiaplast.cz

 

Související příspěvky

Mobilní, okenní, nebo nástěnná klimatizace?

redakce

Češi fandí zateplení, třetina chce zateplit do pěti let

redakce

Objekty vhodné jako skladové prostory pro logistiku a distribuci ve strategických lokalitách

redakce