TIPY

Nevyhovuje vám kvalita pitné vody z vlastních vodních zdrojů? Co dělat?

Chcete mít svůj rodinný dům naprosto soběstačný v oblasti odběru vody a chcete čerpat vodu jen z vlastních zdrojů a nikoliv upravenou vodu z vodovodního řádu? Nebo váš objekt dokonce nelze připojit k řádu a musíte se spolehnout výhradně na vlastní zdroje? Ani v současnosti není zásobování domácností vodou z vlastních zdrojů žádnou výjimkou. Dokonce můžete ušetřit ročně i několik tisíc korun. Problémem ale bývá, že voda z vlastních zdrojů mnohdy není dostatečně kvalitní pro pitné účely. Jak zvýšit kvalitu pitné vody? Na to se zaměříme v dnešním článku.

 

Každý vlastní zdroj má svou specifickou kvalitu

Každá voda je svými vlastnostmi a svým složením specifická. Každá voda tedy potřebuje provádět individuální úpravy, aby se dosáhlo její maximální kvality. Neexistuje univerzální metoda a technologie, která by dosáhla stejné kvality u různých druhů vod. Abyste dokázali zajistit své domácnosti potřebnou kvalitu pitné vody, je zapotřebí vytvoření dokonalé úpravny vody. Úpravna vody je souborem několika technologických postupů, které zvýší kvalitu vody a upraví některé její nevyhovující hodnoty.

 

Vlastními silami jen stěží! Kontaktujte profesionály!

Úprava vody je velmi složitým odvětvím a bez dokonalých znalostí v tomto oboru prakticky nemáte šanci dosáhnout odpovídajícího výsledku. Proto se vždy obraťte na profesionály v této oblasti. Jednou z nejzkušenějších firem pro úpravy vody na našem trhu je G-servis Praha spol. s r.o. Společnost založená v roce 1993 má na svém kontě již přes 1 500 úspěšně realizovaných zakázek na našem i zahraničním trhu.

 

Vždy individuální řešení

Společnost G-servis Praha spol. s r.o. si je vědoma, že každá voda je jiná a každý zákazník má také na kvalitu vody odlišné parametry. Proto vždy přistupuje ke každé zakázce individuálně a hledá nejlepší možné řešení dané situace. Společnost navrhne nejvhodnější systém filtrace vody s potřebnými schopnostmi (snížení tvrdosti, odželezňování, odstranění arzenu a uranu a mnoha dalších). Společnost také sleduje aktuální trendy, které stále častěji využívají membránové procesy čištění. Díky tomu pro čištění také využívá systémy ultrafiltrace a reverzní osmózy.

Detailní informace o využívaných systémech úprav vody najdete přímo na www.g-servis.cz.

 

Související příspěvky

Kdo zajistí sanaci, čištění, likvidaci a dezinfekci plísně, řas, mechů, sporů? Protiplísňové nátěry Brno

redakce

Výroba vlnité lepenky až do Vašich domovů

redakce

Pryč s bolestí krku po probuzení!

redakce