TIPY

Nejen ve Zlíně funguje půjčovna dodávek

Hledáte krátkodobý pronájem užitkového vozu? Nebo potřebujete něco na pravidelnější použití? Třeba Ford Transit do 3,5 tuny hmotnosti? Pak jste u půjčovny dodávek Zlín na správné adrese. Přesně tohle je totiž naše specialita.

Naše služby můžete využít jako podnikatel, živnostník či soukromá osoba – dveře naší firmy jsou otevřené všem. Ačkoli sídlíme ve Zlíně, okruh našich uživatelů je mnohem širší. Mohou za to naše atraktivní cenové hladiny i příjemné a přístupné podmínky konkrétního pronájmu.

 

Doba provozu i ceny přístupné pro každého

Zlínská centrála naší firmy funguje v pracovní dny i během víkendů v rozsahu 8 – 20 hodin. Ovšem pokud jsou vaše časové dispozice jiné, není problém se domluvit na jinou denní či noční hodinu. Klientská přístupnost je naše hlavní priorita, přizpůsobíme se vám.

Vozidla půjčovny dodávek Zlín nejsou vybavena reklamním polepem, tedy je lze využít pro vaše podnikání bez tohoto omezení.

 

Vozový park na jedničku po všech stránkách

Naše flotila vozů značky Ford transit je neustále kontrolována a udržována tak v bezchybném technickém stavu. Všechny jsou samozřejmě vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku a je vám k dispozici nonstop asistenční služba.

Jako příslušenství vám půjčovna dodávek Zlín ráda zapůjčí stěhovací rudlíky či kurty pro ukotvení nákladu uvnitř vozu. Dalšími možnostmi jsou pak oblíbené „banánovky“ v ceně 20 Kč za kus, energetické nápoje do kabiny a pronájem palubní navigace v ceně 50 Kč za den pronájmu.

 

Jdete do toho?

V případě zájmu o konkrétní pronájem vozu nás bez obav kontaktujte a domluvte si přímo schůzku. Budeme po vás chtít řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci 5000 Kč. K tomu samozřejmě ještě poplatek a konkrétní pronájem vozu, který u půjčovny dodávek Zlín začíná na 500 Kč.

Co se týče firemní spolupráce, pokud nejste jednatelem společnosti, připravte si prosím zplnomocnění ověřené notářem. Pokud u nás budete chtít nechat vlastní vůz, samozřejmě to není problém.

 

Kilometry s limitem

Vozy půjčovny dodávek Zlín mají omezené kilometry. Jedná se o jeden z důvodů naší příznivé cenové i další politiky. Nastavené hladiny ovšem nijak neomezují více jak 95% klientů.

 

Kontakty

Jestli si chcete dohodnout konkrétní vůz k pronájmu nebo jen ještě na něco zeptat, zastihnete nás na telefonu 608 800 180 nebo mailové adrese pbrezik@email.cz.

 

 

Související příspěvky

Větrat je opravdu důležité. Víte proč a děláte to správně?

redakce

4 tipy, jak vybrat správné prostěradlo

redakce

Bazény do země vám změní život

redakce