Search

Nechcete ráno škrábat a ometat z auta sníh, ale nemáte garáž? Řešení je jednoduché!

Ranní cesta do práce rozhodně nepatří k nejpříjemnějším částem dne. Když je ještě na silnicích vrstva sněhu nebo náledí, je cesta ještě horší. Pokud si ještě přičtete ranní ometání auta od sněhu a odstraňování námrazy ze skel, máte zkaženou půlku dopoledne. Také vás nebaví ranní ometání sněhu, ale nemáte u domu garáž, do které byste mohli svůj automobil uschovat? Řešení tohoto problému je jednodušší, než si myslíte!

 

Nemusíte stavět garáž, stačí dřevěný přístřešek na auto

Výstavba zděné garáže je složitým a zdlouhavým procesem. Jen cena materiálu pro kompletní výstavbu vás vyjde na sumu přes 100 000Kč. Navíc už ji nepostavíte na letošní sezonu, protože zděné stavby potřebují teplo, aby dostatečně ztuhla malta a beton. Velmi efektivním řešením jsou dřevěná garážová stání. Tyto pevné, elegantní, jednoduché a stabilní konstrukce jsou postaveny za pár hodin v jakémkoliv počasí. Poskytují pro auto dostatečnou ochranu před sněhem i ostatními povětrnostními vlivy. Pořizovací náklady jsou mnohem nižší než u zděných garáží.

 

Přístřešek nemusíte vymýšlet a stavět, stačí si ho koupit

Výstavba jakýchkoliv dřevěných konstrukcí má svá přísná pravidla, která se musí dodržovat, aby stavba měla potřebné parametry pevnosti, odolnosti a stability. Jestliže si na takovou výstavbu netroufáte a nevíte, jak na to, i pro vás může být řešení jednoduché. Garážové stání si můžete koupit již hotové a jen ho na zahradě smontovat dohromady, nebo si u výrobce objednat vše i s montáží.

 garazove-stani-sedlo-350x600-1443703429

Vsaďte na kvalitu

Výrobců dřevěných staveb je na našem trhu několik. Mezi jejich kvalitou a odborností jsou velké rozdíly. Kvalitní garážové stání by mělo být vyrobené z masivních dřevěných profilů alespoň o rozměrech 115×115 mm u stojek a vaznic. Spoje u stojek a vaznic by měly být provedeny klasickou tesařskou technikou – na dlab a čep. Řezivo musí být řádně vysušené a přesně opracované. Taková garážová stání na našem trhu nabízí například společnost Delta Svratka s.r.o., tradiční výrobce dřevěných zahradních staveb.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *