TIPY

Na co se zaměřit při výběru dřevěných masivních postelí

Dřevěné masivní postele jsou v dnešní době stále více oblíbené. Lidé přichází na to, že se jedná o mnohem lepší, než jsou levná řešení z nekvalitních materiálů. Dlouhá životnost je zajištěna využitím skutečně masivního dřeva. Otázka kvalitního spánku je zodpovězena použitím vhodné matrace. Víte, na co se zaměřit při výběru nové dřevěné postele z masivu?

 

Materiál a povrchová úprava

Silná a odolná konstrukce je vyrobena ze 4 centimetry tlustého masivního dřeva. U některých modelů je tloušťka použitého materiálu dokonce 8 centimetrů. To má za následek, že postel je extrémně odolná a vydrží mnoho let. Vysoce profesionální zpracování pomůže s vytvořením dokonale vypadajícího a funkčního kusu nábytku. Nezbytná je i povrchová úprava. U postelí z masivu je používána přírodní povrchová úprava s certifikátem vhodnosti pro užití i na dětské postele. Pevné spojení pomocí profesionálního kování navíc zajistí pevnost a odolnost v téměř každé situaci.

 

Upravení postele podle specifických požadavků

Sledujte i to, jestli výrobce nabízí úpravu postelí podle vašich požadavků. Specifické požadavky na rozměry nebo vytvoření praktické skládací postele z dřevěných materiálů je velmi výhodné. Využijete maximum místa a zároveň získáte pohodlné lůžko. Pro opravdu kvalitní spánek však dokonalá postel nestačí. Je nutné mít i správnou matraci. U manželských postelí je možné umístit rozdílnou tvrdost matrace do každé poloviny postele.

 

Kvalitní spánek začíná u správné matrace

Klasickým molitanovým matracím už dávno odzvonilo. Studená pěna je materiál, který je příjemně tvárný, prodyšný, má delší životnost a zajišťuje větší komfort při ležení. Ověřte si objemovou hmotnost použité pěny, která uvádí informace o kvalitě dané matrace. Použití pěny s velkým objemem umožňuje delší životnost a lepší vlastnosti než při použití méně objemných výplní. Spánek na zdravotní matraci není pouze pro případy nemoci nebo zranění, ale je vhodný pro každého. Kvalitní spánek pomáhá při hubnutí, zvyšuje produktivitu a slouží k podpoře imunity. A to už za nákup nové a skutečně pořádné postele stojí.

 

Služby poskytované prodejcem

V neposlední řadě je důležité i to, jaké další služby prodejce nabízí. Není to pouze o prodeji postele, ale důležitý je i servis. Český výrobce postelí z masivu nabízí nenavýšené ceny a dodání postelí s matracemi a rošty po celé České republice. V ceně je i vynesení a smontování postele. Ceny uvedené na internetu platí i v kamenných prodejnách, kde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jestli je postel dostatečně pohodlná. Je možné využít i nákup na splátky bez navýšení, kdy si můžete užívat plnohodnotný spánek i v případě, že momentálně nemáte finance na přímý nákup postele.

Související příspěvky

Toužíte po bydlení v centru Prahy? Vaší volbou by měl být projekt La Corte Praha

redakce

Nenechte si ujít první Stavební veletrh ONLINE 22.–23. 1. 2021

redakce

Čeká vás stěhování? Poradíme vám vychytávky, které vám celý proces usnadní!

redakce

Přidat komentář