TIPY

Mytí oken demineralizovanou vodou

Demineralizovaná voda je voda, která je fyzikálně zbavená téměř veškerých iontově rozpustných nečistot a minerálů. Protože neobsahuje téměř žádné minerály, netvoří se při jejím používání vodní kámen a nevznikají tak skvrny a šmouhy. Pokud jste někdy myli větší plochy, víte, jak je to náročné a mnohdy výsledek není takový, jaký byste přepokládali a jaký odpovídá vynaloženému úsilí. S demineralizovanou vodou je to jiné. Sklo po umytí nemusíte sušit, a přesto bude dokonale čisté.

 

Demineralizovaná voda

Pokud při mytí oken využíváte demineralizovanou vodu, není potřeba přidávat žádné agresivní čistící prostředky. Samotná voda umyje perfektně všechny povrchy. Navíc tak nedochází k poškození rámů, těsnění ani žaluzií. Protože nevznikají po umytí skvrny ani šmouhy, následně se nečistoty mnohem hůře usazují a okna tak zůstanou déle čistá.

Společnost SAUBERPRO Cleaning vyvinula přístroj REVO SP7, který využívá reverzní osmózu a vyrábí demineralizovanou vodu přímo na místě. A nejen, že SAUBEPRO tento přístroj vyvinula, ale také jej používá při profesionálním mytí oken, mytí fotovoltaických panelů, fasád i čištění venkovních žaluzií. Postará se o normální mytí oken i mytí oken na výškových budovách. K dispozici mají speciální kartáče, z nichž tryská demineralizovaná voda. Tyto kartáče mohou být připevněny na teleskopických karbonových tyčích a pracovník tak dosáhne až do výšky třetího patra bez použití lešení, vysokozdvižné plošiny či horolezce.

Související příspěvky

CNC stroje právě pro vaši výrobu

redakce

Textilie je láska na celý život

redakce

TEPLÁ VODA V BAZÉNU OD JARA DO PODZIMU S ČERPADLEM AQUARK

redakce