Search

Mytí oken demineralizovanou vodou

Demineralizovaná voda je voda, která je fyzikálně zbavená téměř veškerých iontově rozpustných nečistot a minerálů. Protože neobsahuje téměř žádné minerály, netvoří se při jejím používání vodní kámen a nevznikají tak skvrny a šmouhy. Pokud jste někdy myli větší plochy, víte, jak je to náročné a mnohdy výsledek není takový, jaký byste přepokládali a jaký odpovídá vynaloženému úsilí. S demineralizovanou vodou je to jiné. Sklo po umytí nemusíte sušit, a přesto bude dokonale čisté.

 

Demineralizovaná voda

Pokud při mytí oken využíváte demineralizovanou vodu, není potřeba přidávat žádné agresivní čistící prostředky. Samotná voda umyje perfektně všechny povrchy. Navíc tak nedochází k poškození rámů, těsnění ani žaluzií. Protože nevznikají po umytí skvrny ani šmouhy, následně se nečistoty mnohem hůře usazují a okna tak zůstanou déle čistá.

Společnost SAUBERPRO Cleaning vyvinula přístroj REVO SP7, který využívá reverzní osmózu a vyrábí demineralizovanou vodu přímo na místě. A nejen, že SAUBEPRO tento přístroj vyvinula, ale také jej používá při profesionálním mytí oken, mytí fotovoltaických panelů, fasád i čištění venkovních žaluzií. Postará se o normální mytí oken i mytí oken na výškových budovách. K dispozici mají speciální kartáče, z nichž tryská demineralizovaná voda. Tyto kartáče mohou být připevněny na teleskopických karbonových tyčích a pracovník tak dosáhne až do výšky třetího patra bez použití lešení, vysokozdvižné plošiny či horolezce.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *