TIPY

Moderní stropní svítidla – jak vybrat to správné stropní svítidlo

Při zařizování moderně pojatého interiéru jednotlivých místností svou pozornost většinou zaměřujeme výhradně na sladění barev a odstínu. Nezapomínáme na výběr správné podlahy tak, aby se co nejlépe hodila k malbě a naopak. Následuje volba nábytku, který musí dokonale zapadnout do nastaveného konceptu a pak svou snahu utopíme nákupem bezduchého osvětlení z tradičního obchodního řetězce. Pokud vybíráme dekorace a bytové doplňky, neměli bychom zapomenout ani na svítidla. Ledabyle se pohupující symbol života v podobě světla známe z několika projektů, jejichž majitelé podcenili celkovou sílu tohoto atributu, nedělejte tu samou chybu s výběrem svítidla a rozhodněte se správně.

 

Moderní stropní svítidla

Je nám více než jasné, že v televizní reklamě nebo novinových periodikách potřebnou inspiraci nenaleznete. Jedinou šancí, jak se dostat k opravdu zajímavým modelům vede skrze internetové připojení. Právě tento virtuální svět po odkrývá dveře do světa obrovských možností. Zapomeňte na tradiční nabídku v obchodních domech a poznejte z pohodlí domácí atmosféry celý svět.

stropni-svitidla

Moderní stropní svítidla jsou žádaná i tou nejnáročnější klientelou a přes to si dokážou zachovat sympatické ceny v rozumných hladinách. Svými proporcemi a velikostí nejsou k interiérům nikterak agresivní a působí velice decentním dojmem. Dokážou zastat skvělou úlohu přivedení světla i do prostornějších místností a přes to nepotřebují tolik místa. Stropní svítidla můžete doladit o nástěnná svítidla, která se vyrábí ve stejné designové sérii. V obývacím pokoji krom centrálného stropního osvětlení můžete doplnit nepřímé osvětlení ve formě stojací lampy .

 

Moderní stropní svítidla do každého pokoje

Osvětlení s označením moderní svítidlo poukazuje na precizní výrobu světel, kde je kladen důraz na praktičnost, funkčnost a plnění aktuálních trendů v designu. Hodně často se takové osvětlení dá kombinovat i s dalšími podpůrnými zdroji, čímž se dá vytvořit velice zajímavá kolekce světelných bodů v podobném vzhledu.

 

Udělejte i vy krok správným směrem a prohlédněte si obsáhlé virtuální galerie, které vám poskytnou optimální inspiraci a pohled na současné trendy. Třeba i vy v této nabídce naleznete model, který skvěle zapadne do vámi navrženého interiérového konceptu.

Související příspěvky

Ekologické vytápění je v kurzu

redakce

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha je minulostí! Jaké produkty oslnily?

redakce

Konec topné sezony je tu, ideální čas na změnu dodavatele energií

redakce