TIPY

Moderní kanceláře, které hrají barvami s akustickou pohodou

Designér Jeffrey Ibañez realizoval návrh kanceláře Toradex, společnosti zabývající se počítačových kódovacích řešení, se sídlem v Lucernu ve Švýcarsku.

Technologická společnost v srdci Švýcarska s původně staromódním interiérem se připravila na to, aby se stala globálním hráčem v technologickém průmyslu. Kompletní transformace firmy se promítlo také do nového pojetí kanceláří.

Požadavek byl tedy na nové způsoby spolupráce mezi zaměstnanci a klienty. Návrhu předcházelo mnoho interaktivních workshopů, aby porozuměli jejich firemní identitě, charakteru, vizi a hodnotám společnosti. Důraz byl kladen na inovativní materiály, které budou mít zároveň dobrý akustický útlum. Jednotlivé zasedací a jednací místnosti byly celé obalené do hravých trendy barev. Můžete se tedy dát meeting v ledově modré, nebo lososové zasedačce. Plně funkční design volí mezi tvrdými a hranatými prvky a oblými hranami. Podstatou bylo použít ekologické materiály, proto padla volba na desky z recyklovaných PET lahví – Impact Acoustic. Kanceláře byly také zařazeny do top 20 interiérů kanceláří ve švýcarsku.

Realizace: 2020

Více na www.akustickepodhledy.cz

Související příspěvky

Pračka a sušička, se kterými si budete dokonale rozumět?

redakce

Přehrávání internetových rádií komfortně přijímačem Dexon JBG 203

redakce

Koupě nemovitosti a hypotéka – doživotní koule na noze?

redakce