TIPY

Matrace z paměťové pěny pro váš spokojený spánek

Rozhodli jste se, že si s příchodem nového roku pořídíte nové matrace a po dlouhém odhodlávání si dopřejete konečně lepší spánek? Tak to jistě přemýšlíte, pro který typ se rozhodnete. Volit můžete typy z latexu, matrace z paměťové pěny nebo pružinové neboli taštičkové matrace. My se podíváme na výhody těch z líné pěny.

Proč právě matrace z paměťové pěny?

Matrace z líné pěny s paměťovým efektem umí výborně vytvarovat konturu těla, a to ať už rádi spíte v jakékoli poloze. Je vhodná pro osoby menší i vysoké a také pro všechny spánkové polohy.

Kupříkladu na webových stránkách spime.cz můžete koupit matrace z paměťové pěny, jež je odolná, má vysokou hustotu, a je kombinována s HR pěnou. Paměťová líná pěna tvoří u matrace jen tvarovací vrstvu. Opornou vrstvu tvoří studená pěna. Proč? Jako jediná má výbornou prodyšnost, vysokou životnost a je velmi komfortní.

Objemová hmotnost určuje délku životnosti materiálu, a to jak u horní vrstvy paměťové líné pěny, tak u spodní studené pěny. Hustota materiálu se počítá jako hustota pěny v kilogramech na 1 m kubický.

Matrace s dvojitou vrstvou líné pěny

K populárním patří kupříkladu matrace VISCO DE LUXE MEDIUM. Vrchní vrstvu tvoří dva typy líné pěny s rozdílnou tuhostí, spodní vrstva je ze studené pěny. Je příjemná všem, kdo mají rádi střední tuhost, tato spadá do kategorie tuhosti 3 – 4. Její nosnost je 160 kg, takže si mohou s klidným svědomím lehnout i obézní nebo vysocí, mohutní lidé. Její součástí je snímatelný a pratelný potah Vitasan. K matraci jako dárek dostanete právě teď polštář zdarma.

Bohatý výběr matrací najdete v prodejnách Postelia s.r.o., které najdete po celé Moravě i Čechách. Tam se můžete podívat i na kvalitní rošty. Zavítejte do prodejny matrace Ostrava, Brno, Hradec Králové nebo třeba Praha.

Související příspěvky

Chytrou domácnost můžete mít i vy

redakce

Proč si pořídit termostat?

redakce

Jak si doma nebo v práci zpříjemnit kancelář: stačí pár drobností

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.