TIPY

Matrace Dřevočal – české matrace, které vědí, co potřebujeme

Není nic horšího než probdělá noc, či ráno, kdy se probudíme s bolavými zády. Za obojí velice často může vybavení naší ložnice, především matrace. České matrace Dřevočal v nabídce e-shopu Labbro.cz umí náš spánek ihned vylepšit.

Skutečně záleží, na čem spíme

Zatímco postel jako konstrukce se často přeceňuje, výběr matrace naopak mnohdy zanedbáme. Někdy si nevíme rady s výběrem. Nejsme si jisti, jakou tvrdost potřebujeme, nebo jsme se na nějakou zaměřili, ale vlastně nám vůbec nevyhovuje. Často sázíme na zónovost, která však zrovna pro nás nemusí být vhodnou. Kupujeme též spojené manželské matrace, i když se co do hmotnosti s partnerem lišíme i o 50 kilogramů. To vše jsou chyby, kterých se dopouštíme, a způsobujeme si tak problémy s bolavými zády, svaly, klouby, hlavou i psychické potíže s nevyspáním. To vše totiž umí způsobit nevhodná matrace.

Pojďte sáhnout po těch nejlepších a neutraťte majlant

Kvalitní české matrace Dřevočal, které koupíte v e-shopu www.labbro.cz, se umí přizpůsobit potřebám každého z nás. Neexistuje totiž univerzální matrace. Matrace se vyrábí v různých sendvičových podobách a ve čtyřech tvrdostech. Podle čeho vybírat? V první řadě si prověřte, jestli se matrace pro vás hodí nosností. Až pak vybírejte samotnou tvrdost matrace. Výběr se samozřejmě odvíjí i od věku zákazníka. Jiné se hodí pro děti, jiné pro dospělé, specifické bývají pak ty pro seniory. U malých dětí budou ideální tvrdší vzdušné matrace s pratelným potahem. Ani starším dětem nekupujte ještě žádné zónové matrace. Ty se nehodí pro menší postavy, ani hmotnost do 50 kg. Nejnáročnější je výběr pro lidi v seniorském věku. Zde jsou lepší měkčí matrace. Vsaďte na ty klinicky testované. I ty firma Dřevočal nabízí.

Na co ještě při výběru matrací nezapomenout?

Zcela jinak vybíráme matraci pro občasné spaní, tedy například pro postel určenou hostům či na chalupu, jinak pro každodenní spaní. Často ve snaze koupit stejné matrace pozapomeneme též na fakt, že dva partneři na jedné posteli mohou mít zcela jiné požadavky na tvrdost. Pro tento případ si máte možnost vybrat české matrace Dřevočal s dvojí tvrdostí. Ty mají tvrdost z každé strany jinou. Přitom zajistí stejnou výšku i design matrací v manželské posteli. S výběrem vhodných matrací vám rádi pomohou v e-shopu Labbro.cz.

Související příspěvky

Základní pravidlo saunování. Bez kvalitního ručníku to nepůjde

redakce

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA – INSPIRACE OD ADMONTERU

redakce

Kamerový systém: proti čemu jej zabezpečit?

redakce