TIPY

Máte to „za pár“? Pokud vás čeká stěhování Praha, dobře vybírejte

Šťastný to člověk, který nikdy v životě nezažije velké stěhování. Naopak, mnozí z nás jich zažijí hned několik. S profesionály to nemusí být zas tak velký horor.

Obvykle si za problémy při stěhování můžeme sami. Snažíme se přestěhovat svépomocí. A to je pak docela šrumec. Pokud k tomu musíme i nadále plnit své každodenní povinnosti, může nám z toho přibýt pár vrásek. Pojďte se naučit využívat ty správné služby. A jednou z nich jsou rozhodně profesionální stěhováci. Službu stěhování Praha nabízí Tomáš Vrána. Domluvte si včas datum vašeho stěhování. Díky profíkům proběhne tak hladce, že si ani nevšimnete, že už bydlíte v novém.

 

Nechte si to zabalit

Profesionálním stěhovacím firmám důvěřují velké firmy, které si nechají přestěhovat celé kanceláře. V pátek zaměstnanci opustí své pracovní stoly a v pondělí si na novém místě za ně opět usednou. Proč bychom těmto profesionálům nemohli důvěřovat i jako soukromé osoby? Nechte si rovněž zabalit všechny věci a přestěhovat je na klíč.

Už dávno neplatí, že se za zedníky a malíři uklízí. Stejně tak neplatí, že musíte stěhovací firmě předat zabalené krabice. Zabalí vás sami. Každou věc bezpečně sbalí do krabic, případně též do ochranných fólií. Firmy mají navíc pojistku proti škodě, takže nehoda, které se stane vám, je bez náhrady. Pokud ale něco poškodí stěhovací firma, škodu vám nahradí.

 

Stěhovaní po Praze – v malém i ve velkém autu

Tomáš Vrána vás se svojí firmou přestěhuje kdekoliv v rámci Prahy, ale i mimo ni. Poptávat lze i stěhování do jiného státu. K dispozici má několik velikostí stěhovacích vozů: s objemem 16 m3, 22 m3, 38 m3 a 44 m3. Podle potřeby lze zvolit stěhování dvěma, třemi nebo čtyřmi pracovníky. Ceny jsou velice ekonomické a firma si po Praze účtuje pouze hodinovou sazbu bez další ceny za najeté kilometry. Díky tomu je cena stěhovacích služeb velice přehledná.

Související příspěvky

Ceny energií prý ještě porostou, ovšem ne věčně

redakce

Romantická FaRRa: Vychutnejte pohostinnost Krkonoš v roubenkách Roubal!

redakce

Na co byste měli dívat při výběru chladničky?

redakce