TIPY

Luxusní podlaha? Jedině dřevěná

Zvažujete pokládku nové podlahy? Je-li v hledáčku vašeho zájmu skutečně luxusní podlahová krytina, zvolte dřevěnou.

Dřevěné podlahy jsou časem prověřenou podlahovou krytinou. Vždyť je najdete ve většině historických budov včetně hradů a zámků. Důvodů, proč naši předkové upřednostňovali dřevo, byla celá řada.

 

Dřevěná podlaha zútulňuje interiér

Dřevěná podlaha ve srovnání s jinými podlahovými krytinami disponuje řadou předností. Důležité je jak praktické, tak estetické hledisko. Podlaha ze dřeva na pohled dobře vypadá a zútulní téměř každý interiér.

 

Odolné, pevné a stálé dřevo

Dřevo se vyznačuje několika vlastnostmi, o kterých si konkurenční materiály mohou jen nechat zdát. Je odolné, pevné a stálé. Budete-li se o svou dřevěnou podlahu náležitě a s láskou starat, vydrží vám téměř na věky. Neoddiskutovatelné jsou i tepelně-izolační vlastnosti dřeva, které už ze své podstaty „hřeje“.

 

Podlaha ze dřeva? Správná volba

K tomu jsou dřevěné podlahy příjemné na dotek – dobře se na nich chodí. Po všech stránkách jsou zkrátka správnou volbou. Jejich pokládku ale rozhodně doporučujeme svěřit profesionálům. S velmi vstřícným přístupem se setkáte například u plzeňské firmy PARKETCENTRUM specializující se na prodej parket a jiných luxusních dřevěných podlah.

 

Podlahy na míru

Součástí portfolia společnosti je samozřejmě i pokládka podlah a tzv. podlahy na míru. Plzeňské společnosti se tak nemusíte obávat svěřit zakázku doslova od A do Z. Dostane se vám kompletního podlahového poradenství, v rámci kterého vám specialisté nabídnou řešení konkrétně pro váš interiér.

 

Perfektní podlaha dle vašich představ

Nabídka dřevěných podlah společnosti PARKETCENTRUM je opravdu bohatá. Otevřete její stránky a vyberte si z necelé stovky podlah věhlasných značek, z nichž bychom obzvláště rádi vyzdvihli jednu z nich, a to velmi luxusní Chapel Parket. Tato výjimečná podlaha nejenže nestárne, ale věkem tzv. dozrává, a tím pádem získává na hodnotě. Podlaha s krásnými a originálními dekory, s nimiž se u jiných podlah nesetkáte, je navíc vyráběna a opracovávána manuálně. Nestojí za ní masová strojová výroba, ale um a píle konkrétního řemeslníka. Podlahy Chapel Parket je navíc možné bez problémů renovovat, což je zárukou, že i po letech bude vaše podlaha jako nová. Co více si u podlahy přát, že?

Související příspěvky

Jak poznat ideální načasování na prodej nemovitosti

redakce

Přivítejte jaro s novými okouzlujícími vůněmi od PartyLite!

redakce

Profesionální čištění vs. DIY přístupy

redakce

1 komentář

Vašek 7. 9. 2022 at 10:42

Už aby se naše podlaha dočkala také té renovace parket. Protože to, co se u nás děje s dětmi, je nevídaně nebezpečné pro udržitelnost tak krásného prostředí jako máme teď doma. A to ani nemluvím o tom, jak je Husky těžký a kde všude máme kvůli jeho hraní otlačeniny.

Diskuze je uzavřena.