TIPY

Ložní povlečení Mako – Jersey

Kvalita a provedení ložního prádla může přímo ovlivnit kvalitu vašeho spánku. Ložní povlečení má markantní vliv na to, jak se během spánku cítíte. Může být příčinou nadměrného pocení nebo naopak toho, že se klepete zimou, může zafungovat i jako zdroj podráždění pokožky apod. Na jeho volbě tedy opravdu záleží. Jestliže chcete jistotu nejvyššího komfortu, nesmí vaší pozornosti uniknout speciální Mako – Jersey povlečení. V čem je jiné a proč si získává největší oblibu: se dozvíte právě v tomto článku.

33

Mako jako pravý dotek jemné bavlny

Mako – Jersey se typem bavlněného povlečení, ale od klasického se v jedné věci výrazně liší. Ložní povlečení Mako – Jersey je totiž vyrobené ze  100% čisté, česané mako-bavlny a díky tomu má ty nejlepší vlastnosti, které může povlečení mít. Rozdíl poznáte na první omak – tento typ povlečení je úžasně hebký a poddajný, což lahodí celému tělu. Budete mít pocit, jako když se s vámi peřina mazlila. Výhodou mako bavlny je i vysoká odolnost, takže si budete kvality užívat řadu let. Toto bavlněné povlečení v pohodě vydrží i častější praní. Další velkou výhodou je tepelný komfort. Bavlna je schopna udržovat po celou noc stabilní teplotu těla, takže nehrozí, že se budete nadměrně potit či naopak mrznout. A pokud přece jen bude velmi horko, bavlna se postará o to, aby byl pot odveden od těla pryč.

326

Jako exkluzivní ozdoba vaší ložnice

Ložní povlečení Mako – Jersey je momentálně možné koupit v internetovém obchodě stella-ateliers.cz. V nabídce jsou desítky rozličných dezénů, záleží tedy jen na vašem vkusu. Obchod nabízí ložní povlečení české výroby. Mezi speciality nabídky patří povlečení s digitálním potiskem. I vy budete okouzleni fascinujícími vzory či reálnými obrazy, možný je i 3D potisk, který udělá i z běžného povlečení luxusní kousek.

belle

Související příspěvky

Dřevěné parketové podlahy Boen

redakce

Čistý vzduch doma – 1. krok ke zdraví

redakce

Ceny energií prý ještě porostou, ovšem ne věčně

redakce