Search

Levné stěhování bytů v Praze

Dnešní doba na nás klade vysoké nároky. Pořád se za něčím honíme, máme spoustu práce a nevíme, kam dřív. Pokud se v tom poznáváte, je na čase se zamyslet, které věci bezpodmínečně musíte zvládnout sami, a kde to za vás naopak může udělat někdo jiný. A o tom se můžeme bavit v souvislosti se stěhováním bytu. Stěhování bytu je záležitost, kterou byste při troše snahy jistě zvládli sami. Proč to ale dělat složitě, když to jde jednoduše.

Stěhování bytů levně, rychle, precizně Pokud chcete, aby vaše stěhování bytu proběhlo v klidu, obraťte se na naši firmu. Námi poskytované služby v oblasti stěhování bytu zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří vás přestěhují bez sebemenších komplikací. Nabízíme také bezkonkurenční ceny stěhování , práci o víkendech či o svátcích bez příplatku, a především kvalitu provedených služeb.

 

Dopředu se domluvíme

Pochopitelně budete chtít vědět, kolik budete za naše služby platit. Bohužel to nelze říct zcela přesně dopředu, umíme ale stanovit odhad. Jsou dvě možnosti, buď nám dopředu zašlete fotografii místa, nebo si domluvíte prohlídku naším technikem. Tu pro vás nabízíme zdarma. Na základě získaných informací budeme schopni poměrně přesně odhadnout, kolik bude celé stěhování bytu stát. Dojednáme si také termín, ve kterém se sejdeme a budeme stěhovat. Datum i čas je na vás, pokusíme se vám vyjít vstříc a co nejvíce vyhovět vaším možnostem.

 

Jak se na stěhování bytu připravit

Všechnu práci odvedeme my, je ale pár věcí, které můžete dopředu zajistit, a tím výrazně ulehčit průběh stěhování. Zkrátí se tím také čas. A čas jsou peníze. V první řadě je důležité zabezpečit parkovací místo pro naši dodávku v místě nakládky i vykládky. Není to nezbytné, ale pokud si dopředu sepíšete pečlivý seznam věcí, které budeme stěhovat, bude to velké usnadnění práce. Pokud víte, že budeme stěhovat náročnější předmět, informujte nás o tom dopředu. Jedná se o křehké a nadrozměrné předměty, nebo věci atypického tvaru. Tohle všechno nám zavčas řekněte, usnadníte tím celé stěhování.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *