TIPY

Kvalitně zpracované plexisklo uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších

Spousta firem potřebuje často nahradit skleněné vybavení nebo doplňky, které používají při výrobě, jinými, trvanlivými a kvalitními. Pokud je to ve vašem případě možné, můžete použít plexisklo. Stačí oslovit firmu, která jej denně zpracovává a vyrobí vám téměř vše, co můžete potřebovat. Tou je AZ-plastik.cz.

Výroba z plexiskla s mnohaletou tradicí

Společnost AZ Plastik je na našem trhu již od roku 1992, má tedy obrovské zkušenosti, které lze získat jen praxí. Zaměřuje se na prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek a dalších deskových materiálů.

Ráda vám nabídne mnoho hotových výrobků, zpracovává plexisklo na míru, realizuje složitější a dlouhodobější projekty, ale ráda se ujme i jednorázové zakázky, která je pro ni výzvou. Její skladové zásoby jsou velké, což je pro zákazníky jistotou, že vždy může uspokojit jejich potřeba a požadavky.

Co vše potřebujete s plexisklem provést?

Víte sami, co budete po AZ Plastik potřebovat? Anebo nejste v této oblasti zkušení a potřebujete si nechat poradit? Tady vám pomohou, ať už potřebujete provést řezání plexiskla, což je základní úkon při zpracování tohoto materiálu, nebo třeba ohýbání plexiskla coby „obyčejné“, „s obloukem“ nebo žíhání do oblouku.

Společnost provádí i leštění plexiskla, a to řezaných hran diamantem nebo jejich ruční leštění, leštění zkosených hran, fazet a zaoblení, leštění drážek a otvorů, přechodových spojů, leštění plamenem nebo chemickou cestou, ale také leštění ploch či přeleštění poškozených míst.

K poptávaným technologiím patří i lepení, frézování, lisování nebo vyfukování. Vyzkoušet můžete i tombstone, což je „archivace“ různých informací do plexiskla. Objednat si můžete vizitky, planžety, papírové bankovky… V plexiskle jsou chráněné a vypadají dokonale.

Více informací najdete na az-plastik.cz.

Související příspěvky

Jak na efektivní čištění trouby

redakce

S kvalitními zakrývacími plachtami se dá zakrýt cokoliv

redakce

Pouštějte hudbu bezdrátově do reprosoustav Dexon SD 402A

redakce