TIPY

Kupte si zahradní nábytek, s nímž vám bude na terase i zahradě mnohem lépe

Ve spoustě článcích na internetových stránkách i v klasických časopisech se můžeme dočíst mnohé o typech nábytku, jak o ně pečovat, na co si dát při výběru pozor a podobně. Víte ale, že najdete i zahradní nábytek, který vám na zahradě vytvoří mnohem komfortnější prostředí, a vy si budete říkat, že je velká škoda, že jste jej nepoužívali dříve?

Slyšeli jste o volně stojící markýze?

Hledání stínu je zvláště v horkých letních dnech častou disciplínou. Zvláště ti, kteří zatím nemají vzrostlou zahradu, ale i ti, kteří používají terasu, a stín zde vůbec není, možná uvítají jednoduchou a elegantní volně stojící markýzu. Jde o zahradní nábytek, který můžete použít jak na získání stínu nad posezením na zahradě, nebo terase, tak na dvorku či kdekoli potřebujete.

Obdobně vám bude sloužit netradiční a velmi letně působící bambusový sluneční se střechou z banánových listů s průměrem 210 cm. Koupíte jej na furnio.cz za příjemných 9 593 Kč.

Moci se tak zhoupnout

Nejen děti milují houpání. Navozuje příjemné pocity v každém z nás, někomu vleže, jinému vsedě. Koupit si můžete mnoho druhů zahradních houpaček jak pro malé děti, tak klasické jednomístné nebo vícemístné houpačky, které nám dělají na terasách i zahradách obrovskou radost. Krásně působí např. DEOKORK ratanová houpačka GIANA.

Trošku jinak působí závěsná houpačka Cocoon, kterou můžete právě teď koupit se slevou 17 % na furinio.cz.

Usedněte do vířivky

Oblíbenou součástí venkovních prostranství, jsou i vířivky. Umístit je můžete i dovnitř, ale venku mají své kouzlo, zvláště pod letní oblohou. Už jste slyšeli o estonských dřevěných kádích neboli HOT TUB? Vzhledem vám možná připomenou koupací sud na venkově. Umožní vám koupat se bez nutnosti použití chemie na úpravu vody. Více na hanscraft.cz/virivky.

Související příspěvky

Spolehlivý instalatér Praha pomůže i při čištění odpadů

redakce

Dřevěné sochy vyřezávané motorovou pilou – efektní umění

redakce

Jakou koupit pračku – 7 tipů z praxe

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.