TIPY

Kouzelná vánoční atmosféra s přispěním umělých girland, věnců i vánočních stromků

Kupujete si rok co rok živý vánoční stromeček, protože si pamatujete ten, který jste doma měli jako malý? Vypadal jako koště, měl jehličí v nepřirozené barvě a byl celý divně pomačkaný od skladování. Dnes je to zcela jinak. Umělé vánoční stromečky i další zboží s vánoční tematikou, je navlas stejné, jako to živé. Stačí si jen vybrat typ stromku, který máte rádi.

Ozdobte si balkon, předdveří nebo schodiště do patra už teď

Pokud máte malé děti, Vánoce a světýlka jim pravidelně rozzařují oči. Právě kvůli nim začíná mnoho rodičů zdobit interiér dříve, než je standardní. Skutečné chvojí by vám do svátků opadalo, ale umělé girlandy i věnce spolehlivě vydrží.

Vybrat si můžete z několika typů girland. Girlandy PVC, PE tedy (3D), jejich aranže nebo barevné varianty. Někdo je omotá kolem zábradlí na balkoně a jen decentně dozdobí světýlky. Někdo na ně nainstaluje elegantní lesklé baňky v různých velikostech. Umístit je můžete jak ven, tak dovnitř.

Stejně tak můžete s předstihem použití umělé věnce. Ať už jimi ozdobíte vstupní dveře nebo dětem dveře do dětského pokoje, budou nádhernou dekorací zaměnitelnou se živou. I tady můžete zdobit baňkami, lesklými PVC vlasy, světýlky, drobnými třpytivými předměty na drátku, ale použít můžete i umělé květiny, jako třeba vánoční hvězdy.

Umělé vánoční stromky do domácností i firem

Vánoční stromek je důležitou součástí vánoc v domácnostech, ale mnohdy i ve firmách. Umělé vánoční stromky jsou tak rozmanité, že si vybere každý. Mohou vypadat naprosto realisticky, stejně jako netradičně či barevně. K dostání jsou stromky s 3D jehličím, standardní, také druhy s výškou nad 3 metry, barevné kousky a speciální, jež jsou jako barevné na první pohled jiné, než živé.

Vyberte si na florum.cz a ozdobte svůj domov či firmu.

Související příspěvky

Když se izoluje papírem

redakce

Odhalte největší žrouty elektřiny v domácnosti

redakce

Jak si vybrat vhodný radiátor do koupelny

redakce