TIPY

Když pohledného stolaře políbí múza, umí víc než „jen“ vyrobit kvalitní a krásný nábytek z masivu

Patříte k milovníkům nábytku z masivu a hledáte takový, který má na první pohled něco navíc v porovnání s nabízeným nábytkem z obchodů? Rádi podporujete naše výrobce, a ještě raději jste, když můžete nakoupit u někoho, kdo vás zaujme svým charisma? Kvalitu, precizní zpracování výrobků i jejich osobitost vám nabízí Josef Šromek z Beskyd.

Nejezte nikdy sami, usedejte s Joem a Duběnkami

Mít kvalitní dubový stůl je snem mnohých z nás. Díky přijatelným cenám, za které můžete nakupovat na najodecor.cz, si jej můžete dovolit. A protože má pan Šromek cit pro pojmenování svých výrobků, nesou velmi povedená jména. Díky tomu můžete zvolit třeba kvalitní dubový stůl Joe se silnou deskou z masivního, prvotřídního, dubového dřeva.

Ideální je ve stejném duchu pořídit i stoličky. Židle Duběnky jsou jednoduché, pohodlné, elegantní a na první pohled vás zaujmou.

Stůl Joe s židlemi Duběnkami jsou to pravé i pro ty, kdo si oblíbili jednoduchý a strohý skandinávský styl. Podnože židlí i stolu jsou vyrobeny z ocele, což je zárukou jejich pevnosti a stability.

Dřevo jako obrázek i obrázek ve dřevu

Pan Šromek dle jeho výsledků dřevo není, i když vypadá jako obrázek. Řeč je o konferenčních, jídelních i pracovních stolech, také lavičkách pod televizi, židlích, nočních stolcích, ale také doplňcích, které okoření váš domov a dalším zboží. Co třeba vystavit rodinné fotografie v dubových rámečcích? Anebo mít telefon ve stylovém stojanu z dubového dřeva?

Jak již to bývá, šikovní lidé bývají šikovní v různých činnostech. Důkazem je, že si u pana Šromka koupíte i obrazy, jež mohou mít rám z masivu. Ty maluje, když relaxuje v zádech s múzou.

Podívejte se na stránky najodecor.cz a najděte místo plné pohody, kde koupíte nábytek, do něhož byl vložen kus srdce. Každý má navíc doživotní záruku.

Související příspěvky

Úklidová firma, která umí. Mytí oken, čištění fasád Praha

redakce

Češi fandí zateplení, třetina chce zateplit do pěti let

redakce

Zločin nespí ani během svátků: Jak efektivně chránit váš domov před vloupáním?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.