TIPY

Kde hledat nový byt nebo dům? Tam kde je velký výběr!

Při hledání nového bydlení, ať už v rodinném domě nebo bytě, je správnou volbou návštěva některého z realitních portálů, kde je velký výběr. Realitní portály na našem území jsou většinou rozdělené do jednotlivých kategorií. Na některých lze najít nemovitosti prodávané realitními kancelářemi a samostatnými makléři a na jiných zase nemovitosti prodávané přímo jejich majiteli. Která varianta je lepší? Ani jedna. Ideální volbou je vybírat nemovitosti tam, kde je pohromadě nabídka realitních kanceláří i samotných vlastníků.

 

Přesně to nabízí Realitnitrznice.cz

Server Realitnitrznice.cz (RealitníTržnice.cz), je specializovaný realitní portál, kde je možné najít velmi pestrou a širokou nabídku nemovitostí k prodeji. Unikátní je tento portál hned v několika ohledech. Tím prvním je bezpochyby fakt, že nabídku mohou tvořit nemovitosti nabízené realitními kancelářemi, soukromými realitními makléři i samotnými vlastníky projektů, kteří nechtějí využívat služby makléřů. Díky tomu je nabídka opravdu pestrá a široká.

2063919

 

Inzerce je zdarma a inzeráty nemusí zůstat jen na tomto portálu

Mezi další výhody, zejména pro inzerenty se řadí i fakt, že inzerce na portálu Realitnitrznice.cz je zcela zdarma. Inzerenti, kteří chtějí, mohou také své inzeráty nechat umístit na jiné velké realitní portály. Tím se ještě zvyšuje šance na prodej nemovitostí. Výhody ale nejsou jen pro inzerenty, ale také pro zájemce o koupi. Nabídka je sice velká, ale přehledně rozdělená do jednotlivých sekcí. Stačí vybírat podle kritérií a zobrazí se vám jen nemovitosti, které splňují dané požadavky. Navíc součástí tohoto portálu není jen samotná nabídka nemovitostí, ale také řada doprovodných služeb, jako například právní poradenství, příprava a kontrola smluv nebo nabídka řemeslníků do domů.

Stačí se podívat na www.realitnitrznice.cz.

Související příspěvky

Máte rádi vintage styl? Přinášíme inspiraci!

redakce

Lustry a závěsná svítidla do interiéru

redakce

Originalita a cit pro detail

redakce

1 komentář

Hana 26. 11. 2016 at 22:26

Dobrý den, také jsem hledala byt, a nemohla nikde nic sehnat, později jsem objevila inzerce realit http://reality.biginzerce.cz. Mohu Všem vřele doporučit, jelikož jsem našla přesně, co jsem hledala.

Diskuze je uzavřena.