Search

Kde bydlet při rekonstrukci bytu?

Základní otázkou, než začnete plánovat rekonstrukci bytu nebo bytového jádra je otázka: „kde budu v průběhu rekonstrukce bydlet?“. Samozřejmě, nejjednodušší cestou bývá možnost přečkání rekonstrukce u příbuzných či známých. Ale přeci jen, každá dlouhodobější návštěva naruší chod domácnosti a ne vždy to působí dobře na vzájemné vztahy.

Nejhorší variantou je, když nemáte kam jít. Ať už Vaši přátelé nemají možnost Vás ubytovat, nebo je tím nechcete obtěžovat. Ještě ale není vše ztraceno, řešení ještě je. Jedna z posledních možností je bydlení v hotelu či jiném ubytovacím zařízení. Je jasné, že samotná rekonstrukce nebývá nejlevnější záležitostí, a proto placené ubytování je dalším zásahem do rozpočtu.

 

Jedno řešení pro Vás máme!

S řešením přišla společnost AZ-Reko® – stavební firma specializující se na rekonstrukce bytů v Praze a blízkém okolí, která pro klienty přišla s možností bydlení – zcela ZDARMA. Bydlení zdarma je pro dvě osoby, a je realizováno v útulném penzionu pár kilometrů od Pražského Jižního Města (obec u Průhonic). Nic neplatíte po celou dobu rekonstrukce (která obvykle bývá v délce 2-3 týdny).

A to se vyplatí! Pokud jste z Prahy 4 nebo 10 a blízkého okolí, je to pro Vás ideální řešení. Doporučujeme se podívat na stránky společnosti AZ-Reko®, kde mimo jiné, také uvidíte přehled volných termínů realizací, popřípadě poradnu, kde zjistíte mnoho zajímavých informací o rekonstrukcích.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *