Search

Kadeřnický salón rozšířený o další služby z rukou slavné designérky

Rozhodly jsme se s kamarádkou otevřít si kadeřnický salón, ve kterém bude navíc i lehátko pro kosmetičku a dva stoly pro nehtařku. Byly jsme rády, že jsme narazily na skvělé prostory, jenomže jsme vůbec netušily jakým způsobem to zařídit a rozvrhnout. Dlouho jsme o tom přemýšlely, ale pak jsme se rozhodly obrátit se raději na profesionála. Začaly jsme brouzdat po internetu a hledat webové stránky různých designérů. Nakonec jsme se rozhodly, že oslovíme designérku, paní Pavlínu Lipkovou z firmy ORIGINE INTERIER DESIGN. Líbily se nám její originální návrhy interiérů Brno.

Domluvily jsme si s ní schůzku, aby si prohlédla prostory, kde měl vzniknout kadeřnický salón s doplňkovými službami. Poslechla si naše návrhy, že bychom rády měly dvě křesla pro kadeřnici, mycí box na mytí vlasů, dva stoly se židlemi pro nehtařku a kosmetické polohovací lehátko pro kosmetičku. Pokud možno ve veselých barvách nebo alespoň částečně. Vše si zaznamenala, byla velice ochotná a měla zajímavé připomínky. Sdělily jsme jí přibližný finanční rozpočet a paní Lipková nám vypracovala předběžný návrh. Návrh vypadal skvěle, byl promyšlený do posledního detailu.

02návrh salonu

Nakonec to u nás vypadá následovně. Stoly pro nehtařku jsou tmavě hnědé oddělené bílými příčkami z průsvitného mléčného plastu, na kterých jsou poličky na laky a jiné nezbytnosti. Židle jsou na kolečkách s kovovou konstrukcí a zářivě zeleným polstrováním s nastavitelnou výškou pro pohodlí jak zákazníků, tak nehtařek. Na stolech má každá svoji zapékací lampu na nehty a stojánkové LED světlo. Stěna za nehtařskými stoly je pokryta dřevěnou deskou. V rozmezí nehtařského prostoru a umývacího prostoru na hlavu je i sušící helma na kolečkách, aby se mohla kamkoliv přemístit.

Na nehtařské stoly navazuje vyvýšený prostor pro umývání hlavy, které má na zemi dlažbu, pro snadnější údržbu. I mycí box je v zářivě zelené barvě s kovovými područkami a bílou keramickou mísou na mytí vlasů. Za mycím boxem na stěně jsou nalepeny tapety ve střídavém barevném provedení, kde se střídá bílá a starorůžová. Na ní jsou poličky a také u ní stojí posuvný vozík se spousty šuplat na uložení věcí.

Vedle mycího boxu je hydraulické kosmetické lehátko v bílé barvě, na které navazuje kadeřnický koutek, který se skládá ze dvou kadeřnických křesel v zářivě zelené barvě na kovovém podstavci, kterým se dá polohovat výška. U každého křesla je i zrcadlo a kadeřnický stolek na kolečkách. Podlaha je plovoucí v hnědé barvě, strop je bílý se zabudovanými stropními světly a klimatizací.

03návrh salonu

Musím říct, že jsem z našeho salónu přímo nadšená, všechno je funkční, svěží a moderní. Cítím se tam výborně. Je to přesně můj styl. Tímto bych chtěla poděkovat paní Lipkové z firmy Origine za její vstřícnost, kreativitu a prostě skvěle odvedenou práci. Její služby velmi ráda doporučím dál.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *