TIPY

Jednonůžkové zvedací plošiny vám pomohou při manipulaci s materiálem

Pro zvedání materiálu existuje celá řada různých manipulačních pomůcek. K těm nejpraktičtějším a s oblibou používaným v rámci logistiky, v malých i velkých výrobních firmách, ale též v různých dílnách a servisech, patří jednonůžkové zvedací plošiny.

Osvědčené jednonůžkové zvedací plošiny vyrábí EdmoLift. Jde o velice univerzální plošiny umožňující celou řadu operací v rámci výrobních, servisních i logistických procesů. Výkonná jednonůžková zvedací plošina umožňuje manipulaci s materiálem, přičemž plošiny jsou koncipovány na různou nosnost i výšku zdvihu. Liší se též délkou a šířkou ložné desky. Složená výška plošin je přitom velice úsporná na prostor.

Zvedací plošinu si vyberete s potřebnými parametry nosnosti i zdvihu

Jednotlivé modely jednonůžkových zvedacích plošin nabízí nosnost od 500 až do 10 000 kg. Různá je i výška zdvihu, přičemž nejvyšší je až 2000 mm. Zvedací plošiny se hodí pro nakládání nákladních vozidel i dodávek v rámci venkovních nakládacích ramp. Jednonůžkové zvedací plošiny jsou skvělým pomocníkem rovněž v obchodech, skladech, v distribučních centrech, v různých výrobních areálech a v dalších provozovnách.

Plošiny, které lze uzpůsobit specifickým požadavkům

Zvedací plošiny, nazývané i zvedací stoly, nabízí společnost rpj service s.r.o. Ty s označením T lze z velké části upravit na míru potřebám zákazníka. Nejenže jde plošinu dodat v různých barvách, třeba proto, aby odpovídala corporate designu společnosti. Zvedací plošina může mít též celou řadu velice specifických doplňků určených pro konkrétní provozy a činnosti, ve kterých je pak používána.

Jednoduché nůžkové zvedací plošiny lze doplnit o funkční doplňky, jakými je například mobilní podvozek, válečkové dopravníky, bezpečnostní zábradlí, součástí může být nožní ovládací jednotka či lze udělat otočný stůl. Tyto doplňky zcela zásadně rozšiřují možnosti zvedacích plošin a dělají z nich zařízení specifická pro konkrétní použití.

Související příspěvky

Jak koupit byt a nemovitost v Bulharsku

redakce

Výrobce zahradního nábytku VLADEKO – vysoká kvalita za nízké ceny

redakce

Starosti s mytím oken jsou pryč. Je tu nano impregnace!

redakce