TIPY

Jednoduchá, ale účinná metoda mytí oken. Výškové práce, čištění fasád Praha 4

Pracujeme oba s manželem na směnný provoz. Jednou jsem doma s dětmi já, podruhé manžel. Takhle se střídáme již několik let. Asi vám nemusím říkat, jak náročné to je. Bydlíme ve velkém domě v Praze za městem a úklid tak velkých prostor mi zabere několik hodin. Proto jsem si sehnala paní na úklid, která mi přijde každý týden setřít prach, umýt podlahy a koupelnu. Je to pro mě nesmírná pomoc.

Nedávno jsem si sehnala i další pomocníky na mytí oken. Je to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové mytí oken Praha 4, s jejími službami jsem nadmíru spokojená. Pánové z firmy jsou moc milí a okna se vždy dokonale lesknou. Vždy se mi snaží vyjít vstříc s termínem, přijedou k nám načas.

Na mytí oken mají speciální postup. Nejprve okna očistí tzv. rozmývákem, který je zbaví všech nečistot a poté veškerou přebytečnou vodu se špínou setřou gumovou stěrkou. Počkají až jsou okna úplně suchá a začnou leštit. K tomu používají pouze suchou bavlněnou plenu. Výsledek tohoto leštění předčil veškerá má očekávání. Nejen, že jsou okna čistá jak nikdy předtím, ale ani se na ně nezachytává tolik špíny, jak tomu bylo, když jsem je leštila pomocí lešticích prostředků.

Jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na tuhle firmu, ušetří mi spoustu času, který pak mohu věnovat své rodině. Ženy, chcete-li trávit úklidem méně času, nestyďte se zavolat si někoho na pomoc. Budete méně ve stresu a díky pravidelnému úklidu od odborníků se nemusíte bát ani nečekané návštěvy. Díky firmě A SERVIS bude váš dům jako ze škatulky!

Kotoučové tepování zvládne i silné fleky. Čištění koberců Praha 4

Uklízení ze srdce nenávidím a velké úklidy, jako jsou ty před svátky a podobně, pro mě představují hotovou noční můru. Bydlím sice sama, takže mi můj nepořádek nějak moc nevadí, ale když má přijít návštěva, tak už mi to tak moc jedno není. Hlavně když má přijít moje puntičkářská máma, protože většinu času, který u mě doma stráví, má vždy řeči o tom, že už bych si měla konečně uklidit. A hlavně vyčistit koberce, protože to u mě vypadá jak u zvířat.

Ze začátku tyhle věci šly jedním uchem dovnitř a hned druhým ven, ale po čase už mě to štvalo. Navíc začínala mít pravdu v tom, že vzhled mých koberců začal být vážně neúnosný.  Proto jsem se rozhodla, že si najmu na jejich vyčištění úklidovou firmu a zavolala jsem hned první, kterou jsem na internetu objevila. A to jsem neměla dělat, protože jsem s výsledkem spokojená rozhodně nebyla. Jako nemůžu říct, že by koberce vypadaly hůř než předtím, to ne, i když to ještě hůř snad asi ani nešlo, ale zůstaly na nich po čištění fleky. Takže bylo potřeba najít někoho, kdo mi vyčistí i tyto fleky.

44866317 - beautiful living room in luxury home with view of kitchen and entry

Tentokrát jsem u internetu seděla mnohem větší dobu, ale hledání se vyplatilo. Narazila jsem na službu čištění koberců Praha, kterou poskytovala úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové tepování, čištění koberců Praha 4. Koberce mi vyčistili tak, že jsem pomalu nevěřila vlastním očím. Byly jako nové a ještě provoněné dezinfekčním roztokem. Lidé z této firmy byli i velmi příjemní a ochotní, takže nemám absolutně nic, co bych této společnosti mohla vytknout. Snad jen vyšší cenu, avšak to si já velmi ráda připlatím, pokud dostanu takový výsledek a když se sama s čištěním koberců nebudu muset zabývat.

 

Související příspěvky

Revize plynového kotle je důležitá. Nenechávejte ji na poslední chvíli!

redakce

Ložní povlečení Mako – Jersey

redakce

Stolní lampy 4Concepts

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.