TIPY

Jedete na dovolenou, a obáváte se o svůj dům? Systém Loxone vám jej ohlídá

Péče o dům, vilu, jakýkoliv objekt nespočívá pouze v jeho dennodenním užívání, používání a starostlivé péči. Nastanou dny, kdy musíte z domu odjet na služební cestu a podobně, dům osiří a žije si svým životem. Vy pochopitelně občas na zahradu, garáž, dům a celý dům myslíte. Co když do něj někdo vnikne? Co když teploty klesnou nenadále na neuvěřitelně nízké hodnoty? Anebo když zapomenete vypnout světlo… V momentě, co máte instalován chytrý systém Loxone, máte o starost míň.

 

Loxone Smart House systémy dovedou ohlídat dům ve vaší nepřítomnosti

Naštěstí existují chytré bezpečnostní a řídící jednotky Loxone Smart House, jež dovedou i době vaší nepřítomnosti funkce domu ovládat tak, aby se vašeho návratu dočkal bez absolutní úhony. Umí vypnout světla, zapnout topení, zastínit v konkrétní dobu okna, potažmo interiér… A k tomu ještě dovede spuštěním bezpečnostního systému informovat majitele domu o případných násilných vniknutích.

 

Loxone miniserver není jen hlídacím psem, je i pomocníkem

Díky tomu, že se na Loxone miniserver dá připojit veškerá elektronika v domě, mají obyvatelé zjednodušené příjezdy domů v zimě či v období plískanic. Prší, sněží, fouká a vy musíte otevírat vjezdovou bránu, garáž a dům ručně? Stiskněte tlačítko na telefonu, vše bude zajištěno a vy v pohodě dojdete domů suchou nohou. Svítí vám v létě sluníčko do jedněch oken a v průběhu dne do jiných? Jestliže chcete mít zastíněné pokoje, nastavte si v autopilotu Loxone určité zatmívání. Všechny důležité informace o službách Loxone se dozvíte na webu. Potřebujete-li poradit s detaily, nebo Loxone napojit na stávající bezpečnostní systém, není problém se zeptat a informovat přímo u specialistů, již se montáží a zprovozněním Loxone miniserveru zaobírají.

Související příspěvky

Dřevěné sochy vyřezávané motorovou pilou – efektní umění

redakce

Vyhlaďte vrásky na svém domě

redakce

Jak zabezpečit své bydlení a už se v něm dále nebát

redakce