TIPY

Je pro vás nastavení fotopasti příliš složité? Existuje řešení

Někteří lidé si pořídí zbrusu novou fotopast a jsou z ní nadšení. Záhy ale přichází na to, že je ještě třeba ji vhodně nastavit. Pokud si právě s nastavováním fotopasti nechcete zbytečně lámat hlavu, jsou pro vás určeny modely s cloudem Molnus.

V čem spočívají výhody cloudu

Fotopasti s cloudem u nás neustále získávají na popularitě. A není divu. Konkrétně cloudové úložiště Molnus nabízí svým uživatelům řadu výhod. Předně se jedná o profesionální řešení, díky kterému budete mít veškeré snímky a videa neustále po ruce.

Abyste si mohli jednotlivé záznamy prohlédnout, nebudete muset docházet až k fotopasti a tímto způsobem na ni upozorňovat. Používání cloudu je zcela zdarma. Na úvod si jen musíte bezplatně založit uživatelský účet a spárovat jej s vaším novým zařízením. Následně se již řešení o vše postará za vás.

Jaké fotopasti cloudové úložiště podporují?

Pokud toužíte po fotopasti s cloudem, je třeba vybírat z takových modelů, které toto řešení podporují. Abyste se na trhu lépe zorientovali, můžete se inspirovat třeba následujícími třemi modely.

Prvním z nich je fotopast FOXcam SG880-4G, která zaujme svou příznivou cenou. Těšit se můžete na přítomnost velmi rychlého 4G modemu, kvalitní snímač a optiku. Zásluhou použité technologie FOXraw se pořízené snímky pyšní vysokým detailem a dynamikou. A pozadu nezůstává ani kvalita nočních scén.

Vsadit můžete také na nejmenší fotopast s odesíláním na světě, kterou je Bolyguard BG310-MFP. Tento model podporuje technologii BolyRaw, která se zaslouží o perfektní kvalitu snímků. Noční snímky se upravují podle křivky a výsledkem je skvělé rozložení světla za všech okolností.

A pokud nechcete dělat kompromisy, můžete sáhnout po fotopasti MG984-36. Ta umožňuje odesílání videí ve vysokém rozlišení, podporuje 4G síť a vyniká také v otázce rychlosti.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

Související příspěvky

Neplýtváte energií nevhodnými žárovkami? Podívejte se, proč zvolit LED technologii

redakce

Nová legislativa hlásí konec starým čerpadlům

redakce

8 tipů, jak topit úsporněji

redakce