TIPY

Jaký nábytek působí opravdu elegantně a vkusně

Trendy vybavení interiéru domácností se neustále mění. Stále se vyvíjí nové etnologie výroby nábytku, možnosti zpracování, přibývají materiály a také se neustále mění vzhled nábytku. Velké množství prodejců nábytku se proto snaží ve svém sortimentu mít stále nové druhy. Ale stále více zájemců o eleganci v interiéru se uchyluje k nákupu kvalitního a osvědčeného nábytku. Jaký to je?

 

Nábytek z kvalitního masivu

Masivní nábytek je typem vybavení interiérů, který se využívá snad odnepaměti. Struktura přírodního dřeva je originální, stejně jako jeho barva a provedení. Navíc je nábytek z masivních dřevin v porovnání s dřevotřískovým nábytkem mnohem pevnější a odolnější. Když jsou tedy využity kvalitní dřeviny. Jaké dřeviny například?

 

Už jste hledali nábytek z dubu?

Velmi vysokého hodnocení v oblastech elegance, pevnosti a odolnosti dosahuje například dubový nábytek. Dubové dřevo má od přírody vysokou pevnost a odolnost proti opotřebení i odštěpení. Navíc má charakteristickou strukturu i barvu. Velmi elegantní je například dubový nábytek z nabídky společnosti AV Interiéry s.r.o. Nabízený dubový nábytek je od anglické firmy Fortune Woods, která patří mezi světové špičky ve svém oboru. V nabídce jsou zastoupeny všechny druhy nábytku, jako skříně, komody, jídelní sety, noční stolky, poličky, zrcadla a mnohé další.

Vyzkoušet můžete i koloniální styl

Společnost AV Interiéry je také specialistou na koloniální nábytek. Tyto druhy nábytku jsou vyráběny přímo v exotických destinacích. Jedná se většinou o nábytek z Indie, Indonésie nebo Číny. Koloniální nábytek se vyznačuje využitím exotických dřevin, jejichž struktura je velmi originální a stylová. Vyrábí se v dílnách pomocí tradičních metod s ručním zpracováním. AV Interiéry je přímým odběratelem nábytku z těchto destinací. I exotický nábytek tedy můžete nakupovat za velmi nízké ceny, což u mnoha ostatních prodejců neplatí.

Detailní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz.

Související příspěvky

7 tipů, jak udržet domácnost bez virů a bakterií

redakce

Jak si vybrat vhodný radiátor do koupelny

redakce

Co dělat, když praskne sklo ve dvířkách kamen?

redakce

1 komentář

Pavlína 25. 6. 2016 at 17:05

Podle mě vypadá mnohem více elegantně ratan. Sama mám na zahradě takovou sedačku http://www.nabytek-ratan.cz/ratan-umely/52-umely-ratan-daystar.html a vypadá mnohem lépe než jakékoliv dřevo, co jsem měla předtím. 🙂

Diskuze je uzavřena.