TIPY

Jakou fotopast zvolit na ochranu majetku i sledování zvěře?

Fotopast je drobné zařízení, které má poměrně multifunkční využití. Lze jej totiž používat například na ochranu majetku, ale i sledování zvěře. Přemýšlíte, jaký konkrétní model vybrat?

Značka FOXcam se řadí ke špičce

Jedny z nejprodávanějších fotopastí jsou ty od značky FOXcam. Její popularita přitom postupem času neustále roste. A není divu. Jedná se o moderní značku, která těží ze svých dlouholetých zkušeností.

V jednotlivých modelech FOXcam se objevuje špičková technologie FOXraw, která naplno využívá potenciálu optického snímače CMOS čipu. Díky této technologii jsou výsledkem kvalitnější a ostřejší fotografie s větší barevnou hloubkou.

Zmínit musíme také technologii FOXmove, která byla speciálně vyvinuta pro pohybová čidla fotopastí FOXcam. Zásluhou této technologie dokáže fotopast zachytit subjekt na větší vzdálenost, než je běžné u konkurenčních fotopastí.

Kvalitní fotopast s odesíláním záznamů

Pokud hledáte opravdu kvalitní a cenově dostupnou fotopast s podporou odesílání záznamů, můžete vsadit na model FOXcam SG880-4G. Cena této fotopasti dosahuje přibližně 6 300 Kč, což je zlomek v porovnání s profesionálním kamerovým systémem.

I přesto se však můžete těšit na její perfektní vlastnosti. Fotopast například nabízí velmi rychlou konektivitu po 4G síti. Fotografie odesílá na mobil, e-mail nebo do speciální cloudové aplikace.

Pomocí mobilního telefonu lze navíc fotopast na dálku deaktivovat, aniž byste museli docházet přímo k ní.

Uvedení do provozu je u této fotopasti velmi jednoduché a zvládnete to během pár minut. Obsluhu vám usnadní také vestavěná LCD obrazovka s dostatečně velkými rozměry.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

Související příspěvky

Vánoční osvětlení – novinky pro letošní rok

redakce

Parametry kamer, které byste měli znát před nákupem

redakce

Tradiční křišťál v moderních interiérech? Hitem jsou lustry i designové lampy!

redakce