Search

Jaké možnosti bydlení se nabízí v Olomouckém kraji? A proč bydlet právě zde?

Pokud uvažujete o tom, že změníte místo svého působení a ještě nejste plně rozhodnuti, kam se budou vaše kroky ubírat, možná vám tento článek pomůže. Přinášíme vám přehled zajímavých možností bydlení v Olomouckém kraji i pádné důvody, proč by se tato lokalita mohla stát i vaším šťastným domovem.

 

Olomoucký kraj má hodně co nabídnout

Olomoucký kraj patří mezi nejkrásnější v České republice. Tvoří ho na severu majestátné Jeseníky, které plynule přecházejí v malebné údolí. Kraj zdobí řada rozvíjejících se měst a vesniček, doplňují je skvostné historické památky a všemu tomu vévodí majestátní krajské město Olomouc. Kraj je oblíbený mezi turisty a nabízí i řadu lukrativních pracovních míst. Skvělé je, že zde není draho a nabízejí se rozmanité možnosti kulturního vyžití.

obr

Vhodných lokalit k bydlení je dostatek!

Největší zájem je v současné době o byty v Olomouci a okolí. Mezi populární místa patří také Grygov, Litovel, Štěpánov, Šternberk a Uničov. Pro všechny zájemce je jistě příjemnou zprávou, že i moderní byty je možné koupit za velmi slušnou cenu – například byt o dispozicích 3+kk ve lokalitě Olomouc – Bukovany byl prodán za pouhých 1 090 000 Kč! Velké oblibě se těší také domy a pozemky v Jeseníkách. V současné době je možné koupit i stavení parcely v obci Dolní Moravice, které se nachází v těsné blízkosti lyžařského střediska se dvěma čtyř sedačkovými lanovkami.

 

Není možné váhat

O ty nejlepší pozemky, domy a byty je obrovský zájem, takže není radno příliš otálet. Na prodej nemovitostí na Olomoucku se specializuje realitní kancelář Musil Reality. Kromě standardních služeb i vám může nabídnout pomoc při vyřizování hypotéky, může pro vás zajistit správu nemovitostí a dokonce nabízí i službu makléř kupujícího.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *