TIPY

Jak venkovní žaluzie udržovat čisté?

To, že jsou venkovní žaluzie skvělým pomocníkem, vám potvrdí řada odborníků. Nejen jejich stínící vlastnosti, ale také vlasnosti termoizolační. Díky venkovním žaluziím můžete snadno regulovat, kolik světla necháte proniknout do místností. V horkých letních dnech vám pomohou udržet alespoň trochu příjemnou teplotu v místnostech a v zimě zase napomáhají zabraňovat únikům tepla.

 

Profesionální mytí venkovních žaluzií

Aby vám žaluzie dlouho a dobře sloužily, je třeba jim věnovat určitou péči a pravidelně je čistit. Společnost SAUBERPRO Cleaning je jedinou firmou v České republice, která se specializuje na profesionální mytí venkovních žaluzií. Dle vašich požadavků umyjí žaluzie klasickou metodou s čistícími prostředky nebo, a to vám doporučujeme vyzkoušet, demineralizovanou vodou. Pokud jste o demineralizované vodě v tomto spojení neslyšeli, pokusíme se vám přiblížit výhody tohoto způsobu mytí.

 

Využití demineralizované vody při mytí venkovních žaluzií

Demineralizovaná vodou je reverzní osmózou zbavená všech minerálů. To vás sice nemusí moc zajímat, ale už by vás zajímat mohlo, že po mytí demineralizovanou vodou nemusíte vyčištěné povrchy osušovat a nevznikají žádné skvrny a šmouhy, protože zde nevzniká vodní kámen. Také není třeba používat žádné agresivní chemické prostředky. Šetříte tak nejen životní prostředí, ale také lak a rámy samotné. Asi se logicky zeptáte, kde a jak takovou vodu získat. Do lokalit, kde není zavedena, je třeba demineralizovanou vodu dovézt. Pokud však na místě máte přívod vody, můžete využít speciálně vyvinutý přístroj REVO SP 7, který vyrobí demineralizovanou vodu přímo na místě. Tento přístroj vyvinula již zmíněná společnost SAUBERPRO Cleaning. K tomuto přístroji navíc dodává speciální kartáče s teleskopickou rukojetí, které umožní dosáhnout na hůře dostupná místa a zároveň je možné je napojit přímo na přístroj pro výrobu demineralizované vody. Vyzkoušejte i vy profesionální mytí venkovních žaluzií demineralizovanou vodou. Spolu se žaluziemi vám samozřejmě vyčistí i okna. A protože je povrch oken i žaluzií demineralizovanou vodou dokonale vyčištěn, následně se nečistoty mnohem hůře usazují a okna i žaluzie tak vydrží čistá po delší dobu.

Související příspěvky

Vyberte si osvětlení podle vašeho gusta

redakce

Jaká zvolit svítidla pro retro styl?

redakce

Hliníková okna a jejich přednosti

redakce