TIPY

Jak uklidit po rekonstrukci?

Měsíc či dva jste dávali „do gala“ váš byt, koupelnu nebo ložnici a dětský pokoj, a teď přišel čas všechno, co je potřeba, řádně uklidit? Připravte si účinné čisticí prostředky, pomůcky, které vám pomohou s úklidem a dobrou náladu. Pak půjde práce „od ruky“, ani nebudete vědět jak.

Pomůcky pro dobře provedený úklid

V první řadě je nutné mít k dispozici dostatečně velký kbelík na vodu, savý, pevný hadr, s nímž se bezvadně pracuje, houbičky s jemnou i hrubší povrchovou úpravou, které si poradí i se zaschlými skvrnami po výmalbě stěn. Chybět vám nesmí ani mop na podlahu či smetáček s lopatkou.

Šetrné čisticí prostředky

V dnešní době už se můžeme setkávat s čisticími a dezinfekčními prostředky, které přestože jsou vysoce účinné, jsou k naší pokožce i okolnímu prostředí velmi šetrné. Při úklidu po rekonstrukci vám přijdou vhod např. čisticí prostředky na podlahy.

Velmi dobře hodnocený je např. Ecoliquidátor, univerzální čisticí a dezinfekční prostředek, který teď koupíte už od 67 Kč / l. Na webových stránkách eshop.ecoliqudi.eu jej můžete koupit hned ve čtyřech variantách – bez vůně nebo se třemi různými druhy vůní. Levněji vás pak vyjde stejný účinný prostředek v kanystru o objemu 5 l. Nejlevněji koupíte variantu bez vůně aktuálně za 229 Kč. Skvělá cena za účinný prostředek, který vám pomůže při mnoha příležitostech, nejen při úklidu po rekonstrukci.

Rádi pracujete s přípravky ve sprejích, které lze snadno nastříkat právě na místa, kde potřebujete? Pak zvolte Ecoliqudiátor ve spreji o objemu 500 ml nebo 1 l.

Ukliďte i kuchyni a koupelnu

Na webových stránkách eshop.ecoliquid.eu najdete i čisticí a dezinfekční přípravky, které můžete kdykoli použít na běžný úklid v kuchyni, koupelně i jiných místnostech. Právě teď patří k nejprodávanějším Ecoliquidátor koupelny, čisticí a dezinfekční prostředek ve spreji 500 ml, který koupíte už od 69 Kč.

Provoňte a ukliďte vaši domácnost během chvíle. Ecoliquidátor vám bude skvělým pomocníkem.

Související příspěvky

Garáž, mobilní sklad, nebo přístřešek na dřevo? Ne, skladovací kontejner!

redakce

Problikává vám vaše LED žárovka? Poradíme vám, co s tím

redakce

Neplýtváte energií nevhodnými žárovkami? Podívejte se, proč zvolit LED technologii

redakce