TIPY

Jak uklidit po rekonstrukci?

Měsíc či dva jste dávali „do gala“ váš byt, koupelnu nebo ložnici a dětský pokoj, a teď přišel čas všechno, co je potřeba, řádně uklidit? Připravte si účinné čisticí prostředky, pomůcky, které vám pomohou s úklidem a dobrou náladu. Pak půjde práce „od ruky“, ani nebudete vědět jak.

Pomůcky pro dobře provedený úklid

V první řadě je nutné mít k dispozici dostatečně velký kbelík na vodu, savý, pevný hadr, s nímž se bezvadně pracuje, houbičky s jemnou i hrubší povrchovou úpravou, které si poradí i se zaschlými skvrnami po výmalbě stěn. Chybět vám nesmí ani mop na podlahu či smetáček s lopatkou.

Šetrné čisticí prostředky

V dnešní době už se můžeme setkávat s čisticími a dezinfekčními prostředky, které přestože jsou vysoce účinné, jsou k naší pokožce i okolnímu prostředí velmi šetrné. Při úklidu po rekonstrukci vám přijdou vhod např. čisticí prostředky na podlahy.

Velmi dobře hodnocený je např. Ecoliquidátor, univerzální čisticí a dezinfekční prostředek, který teď koupíte už od 67 Kč / l. Na webových stránkách eshop.ecoliqudi.eu jej můžete koupit hned ve čtyřech variantách – bez vůně nebo se třemi různými druhy vůní. Levněji vás pak vyjde stejný účinný prostředek v kanystru o objemu 5 l. Nejlevněji koupíte variantu bez vůně aktuálně za 229 Kč. Skvělá cena za účinný prostředek, který vám pomůže při mnoha příležitostech, nejen při úklidu po rekonstrukci.

Rádi pracujete s přípravky ve sprejích, které lze snadno nastříkat právě na místa, kde potřebujete? Pak zvolte Ecoliqudiátor ve spreji o objemu 500 ml nebo 1 l.

Ukliďte i kuchyni a koupelnu

Na webových stránkách eshop.ecoliquid.eu najdete i čisticí a dezinfekční přípravky, které můžete kdykoli použít na běžný úklid v kuchyni, koupelně i jiných místnostech. Právě teď patří k nejprodávanějším Ecoliquidátor koupelny, čisticí a dezinfekční prostředek ve spreji 500 ml, který koupíte už od 69 Kč.

Provoňte a ukliďte vaši domácnost během chvíle. Ecoliquidátor vám bude skvělým pomocníkem.

Související příspěvky

Oběhová čerpadla: k čemu slouží a proč se vyplatí

redakce

Na službu mytí výloh máme velice spolehlivou firmu v Praze

redakce

Stěhování obrazů a starožitností

redakce