Search

Izolace staveb: Vsaďte na služby specialistů

Jestliže se chystáte k realizaci jakékoli stavby anebo rekonstrukci balkónu, terasy, případně bazénu, rozhodně se neobejdete bez spolehlivé izolace. Jednat se může o různé izolační vrstvy, jež mají většinou za úkol zabránit pronikání vody, případně radonu nebo jiných látek. Izolování nejrůznějších staveb není jednoduché, jelikož je vyžadován precizní postup. Zapomenout nelze ani na ty správné materiály. My se zaměříme na nabídku společnosti Kastos, spol. s r.o.

 

Specialisté nejen v izolacích staveb

Zmiňovaná společnost byla založena již v roce 1993 a už od prvopočátku se zaměřovala právě na izolaci staveb. Při těchto pracích využívá těch nejmodernějších materiálů a postupů, díky kterým izolace vydrží takřka navěky. Ostatně na práce, jež provádí odborně proškolení zaměstnanci, se vztahuje záruční doba v délce trvání 10 let. Od roku 2003 se Kastos, spol. s r.o. zabývá také výstavbou a rekonstrukcí objektů včetně jejich opláštění. Firma, která je mimo jiné členem Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR, nabízí široké portfolio dalších služeb. Přesvědčit se můžete na www.kastos.cz.

 

Izolace spodní stavby a realizace střech

Bez izolace se neobejde žádná stavba. Kastos, spol. s r.o. se zabývá především hydroizolací. U většiny objektů je zapotřebí izolační vrstva zamezující průniku radonu. Ostatně zpráva o radonu je součástí projektové dokumentace. Stejně tak tato společnost řeší sanace zdiva a zemní izolaci. Specializuje se i na rekonstrukci, izolaci střech, a to jak plochých, tak i šikmých. Spolehnout se budete moci i na zateplení střechy, a to jak krovů, tak i stropních konstrukcí.

 

Izolace a provádění staveb

Nedílnou součástí služeb zmiňované firmy je také izolace lodžií. Odborníci vám provedou izolaci balkonu, terasy anebo bazénu. Tady je izolování nutností. Pokud potřebujete realizovat kompletní stavbu, není problém se na tuto firmu obrátit. Nabízí i komplexní poradenskou činnost.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *