TIPY

Garáž, mobilní sklad, nebo přístřešek na dřevo? Ne, skladovací kontejner!

Zájem o skladovací kontejnery roste. A není se ani čemu divit. Za jejich popularitou stojí především široké možnosti jejich využití. Ve skladovacím kontejneru uskladníte zboží i materiál všeho druhu. Kola, motorku, zahradní techniku, popelnici i automobil. Poslouží vám však i jako mobilní kancelář.
Dalšími výhodami skladovacího kontejneru jsou jeho snadná montáž a následná demontáž. Jakmile účel využití kontejneru pomine, kontejner snadno složíte a přemístíte na jiné místo. Nebo uložíte do bezpečí. Bezproblémová je však i manipulace se sestaveným kontejnerem, který snadno přenesete za pomocí vysokozdvižného vozíku.

Plechový kontejner jako mobilní sklad

Sháníte mobilní sklad? Pořiďte si místo něj plechový kontejner. Ten vybavte vhodným regálovým systémem, dvoukřídlými dveřmi, dřevěnou či ocelovou podlahou, opatřete jej zámkem a bezpečnostní závorou, a budete moci skladovat.

Skladovací kontejner místo garáže

Parkujete na ulici? S tím může být konec. Plechový kontejner vám dobře poslouží i jako přístřešek na auto. K výše zmíněným doplňkům postačí přidat ještě nájezdovou rampu a boční dveře pro pohodlnější vstup do vozu, a váš automobil bude v bezpečí. Stejně jako motorka, kola či drahá nákladní technika. Skladovací kontejner ale také dobře splní funkci montované buňky.

Kontejnery několik velikostí

Plechové skladovací kontejnery vyrábí z pozinkovaného plechu například společnost Kovobel, která se výrobou kvalitních pozinkovaných kontejnerů zabývá již pět dekád. V jejím portfoliu najdete kontejnery vysoké 2,2 a 2,6 metrů, a to hned v několika velikostech. Nejmenší kontejner disponuje rozměry 1 × 1,2 × 2,2 m a největší 6 × 2,2 × 2,6 m. Pokud kontejnery vybavíte vyztuženou střechou, můžete je snadno na sebe skládat (stohovat). Více informací najdete přímo na stránkách výrobce www.kovobel.cz.

Související příspěvky

Proč si pořídit krb

redakce

Pořízení fotovoltaické elektrárny neodkládejte, ceny se příští rok zdraží

redakce

Chcete si pořídit luxusní vířivku? Myslete na ni už při stavbě domu

redakce