TIPY

Flexibilní půjčky získávají na oblibě

Člověk míní a Pán Bůh mění. Nezřídka se v životě stává, že si člověk usmyslí podniknout to, nebo ono a ve výsledku je efekt úplně jiný, než sám očekával. Osud nás nasměruje zcela odlišnou cestou a ještě si s námi (ne-)pěkně pohraje.

Individualista na pokraji osobního bankrotu vyhraje ve sportce. Bohatý milionář onemocní smrtelnou chorobou nebo naopak věčný smolař najde své životní štěstí v nesmírné lásce. Život s námi hraje vabank, a proto je vhodné užívat si dobré časy plnými doušky, ale přitom mít i zálohu na časy zlé. K tomu, aby vše fungovalo ve vzájemné rovnováze a nečekané životní zvraty nás zcela nevykolejily, se doporučuje mít finanční rezervu.

 

Jasná pravidla pro všechny

Spotřebitelské úvěry mají svá jasná specifika, mezi něž například patří bezúčelnost, absence ručitele nebo nepotřebnost zástavního práva. Vyřízení on-line je rychlé a bezpečné. Další předností je možnost předčasného splacení zcela zdarma. A v některých případech dokonce můžete získat až 100 % úroků zpět!

Společnost, která půjčku s dlouhou tradicí poskytuje, si je dobře vědoma skutečnosti, že se v životě člověka mohou změnit poměry, a proto je možné do 14 dnů od smlouvy bez udání důvodu odstoupit. Na úhradu poskytnuté částky a zákonného úroku má klient čas třicet dní.

 

Rada nad zlato: komunikujte!

Odstoupení od smlouvy u finančních produktů má legislativní oporu v českých zákonech a tím pádem jasná pravidla. Veškeré informace je možné předem získat např. prostřednictvím Call centra, kde na každou otázku odpoví vyškolený personál. Komunikace je v každém případě nejlepší interakcí, jak vyřešit jakýkoliv problém a dohodnout se na řešení každé situace.

Dvojnásobně to pak platí v případech, kdy klient nemá dostatek peněz na zaplacení částky. Dělat mrtvého brouka nebo strkat hlavu do písku je tím nejhorším možným způsobem, jak se k celé záležitosti postavit. Za jedno či za dvě prodlení se splácením nikdo nikomu hlavu neutrhne, nesmí se to ale stát pravidlem. Z každé chyby by se měl člověk poučit, případně se jich zcela vyvarovat.

Související příspěvky

Ložní povlečení Mako – Jersey

redakce

Dvě děti a jeden pokoj. Jak jej zařídit správně, ale za přijatelnou cenu?

redakce

Chcete mít pergolu?

redakce