TIPY

Externí předseda společenství vlastníků jednotek od PPM

V současné době se řada společenství vlastníků jednotek (SVJ) potýká s rostoucím tlakem na členy výboru i na funkci předsedy. Faktorů bývá mnoho. Odpovědnost spojená s výkonem funkce statutárního orgánu, rozsah odborných znalostí nebo hospodaření s vysokými částkami. V renomované pražské společnosti Prague Property Management (PPM) se postaráme o profesionální správu vašeho domu. Díky externímu předsedovi společenství vlastníků jednotek vás zbavíme mnoha starostí, stresu a zajistíme efektivní provoz vaší nemovitosti.

 

Co může profesionální předseda společenství vlastníků jednotek zajistit?

Hledáte schopného, zodpovědného a psychicky odolného člověka, který se chopí výkonu funkce předsedy společenství vlastníků jednotek? Máme pro vás řešení. Náš externí profesionální předseda společenství vlastníku jednotek převezme veškeré povinnosti spjaté se správou domu a službami ohledně bydlení. Co všechno pro vás profesionální předseda SVJ zajisti?

  • Kompletně zastoupí pozici statutárního předsedy SVJ
  • Převezme kompletní zodpovědnost za technickou i ekonomickou správu nemovitosti
  • Efektivně pomůže řešit problémy s dlužníky
  • Optimalizuje náklady na provoz domu a dlouhodobě naplánuje výdaje
  • Bude spravovat náklady na dodávky energií a dodavatelů služeb ohledně správy nemovitosti (Především se jedná o teplo, vodu, plyn, elektřinu, revizní opravy, pojištění a technickou správu domu)
  • Zajistí pravidelné informační výstupy a přehledy činností, v dostupné formě pro všechny vlastníky
  • Postará se o vaše webové stránky a jejich aktualizaci
  • Externí odborník bude vždy připraven řešit nenadálé situace
  • Bude mít pod kontrolou všechny uzavřené smlouvy v rámci SVJ
  • Ponese plnou odpovědnost za případné škody způsobené třetím stranám

Proč si vybrat externího předsedu společenství vlastníků jednotek od PPM?

V pražské společnosti Prague Property Management vám poskytujeme kvalitní služby v oblasti správy bytových i nebytových prostor. Na trhu správy nemovitostí působíme již přes 25 let a v současné době spravujeme přes 11 000 bytových jednotek v Praze i v jejím blízkém okolí. Navíc jsme kompletně pojištěni na veškeré škody způsobené naší činností třetím stranám do výše 50 000 000 Kč.

Zakládáme si na letitých zkušenostech, týmu odborníků a na špičkovém servisu. Specializujeme se především na kompletní správu nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek. A to jak u novostaveb, tak u domů, které jsou krátce po rekonstrukci.

Profesionální a hladká komunikace s klienty je pro nás prioritou. Proto jsou naši zákazníci o všem včas informováni. Například pomocí moderních nástrojů jako „Elektronický Domovní Asistent (EDA)“, „klientská zóna“ nebo „Info SMS“. Ať už se jedná o různé opravy v rámci objektu nebo celé lokality, či o případné výluky.

Související příspěvky

Výměna bojleru

redakce

Úklidová firma, která umí. Mytí oken, čištění fasád Praha

redakce

Prozřetelnost se vyplácí

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.