TIPY

Dřevoplastová terasa je známkou prestiže

Terasa je „třešničkou na dortu“ každého rodinného domu. Umožňuje jeho obyvatelům trávit dny na čerstvém vzduchu v exteriéru, aniž by museli nazout boty a opustit nemovitost. Výhodou moderních teras je totiž fakt, že bývají průchozí zevnitř.

Až lehce úsměvná se může zdát skutečnost, že téměř polovina lidí pořizujících nové bydlení volí rodinný dům proto, aby si užila vlastní terasy. Terasy dnes patří k lukrativnosti bydlení střední a vyšší společenské třídy. Mít možnost vypít si venku šálek kávy v naprostém soukromí a pohodlí, vyjít si suchou nohou zapálit svou oblíbenou cigaretku nebo si na terase v klidu přečíst noviny, je prostě k nezaplacení.

 

Montáž WPC terasy je investicí na půl století

Montáž WPC terasy je investicí, co vás nezklame. Garantovaná životnost čítá dlouhých 50 let. Díky trvanlivosti a kvalitě použitého materiálu se nemusíte bát, že by se vám rozpadla pod rukama. Tuhle  vymoženost si plnými doušky užije ještě i další generace. WPC podlaha na terasu je německým výrobkem s puncem preciznosti. Na její výrobu WPC terasy se používá dřevo s certifikací PEFC, které je zdravotně zcela nezávadné, recyklovatelné, výběrové a velmi šetrné k přírodě.

 

WPC prkna jsou lehčí než ocel, ale pevnější než beton

Vybírat můžete ze tří variací, BambooGard s vlastnostmi bambusu, Silvadec a dřevěné. Zmíněná podlaha s příměsí bambusu je univerzálním řešením pro všechny terasovité plochy. BambooGard, umožňuje pokládku z obou stran, má jemnější a hrubší design a z mechanických vlastností lze vyzvednout schopnost pružnosti a pocitu hřejivosti. WPC prkna jsou lehčí než ocel, pevnější než beton. Díky montáži terasy na klíč z rukou dodavatele získáte naprosto bezúdržbový prostor, který vám bude sloužit po celý rok. Je naprosto odolný proti klimatickým vlivům, takže místo vaší terasy může mít pouze provizorní zastřešení nebo může zůstat zcela bez přístřeší.

WPC prkna si můžete instalovat ve vlastní režii, ale pro dosažení maximálně dokonalého efektu si nechte provést instalaci na klíč. Budete mít garantovanou záruku a preciznost ve všech detailech, jako jsou přechody, lemy až po napojení na schodišťové výstupy. Pokud si na montáž troufnete sami, ani tak vás výrobce nenechá na holičkách. Poskytne vám kompletní montážní návody, u kterých nabízí možnost si je dopředu stáhnout a provést rychlou jednoduchou montáž svépomocí.

 

Dřevoplastová terasa nemá konkurenci

Velký boom zažívá i takzvaný dřevoplast. Dřevoplastová terasa je prakticky nezničitelná. Nevyžaduje žádnou údržbu, nebudete muset ztrácet čas broušením, natíráním ani lakováním. Dřevoplast je odolný proti změnám klimatických podmínek, proti plísním a materiál je stálobarevný. Terasa, postavená z těchto elementů je naprosto bezpečná. Neodlomuje se a netvoří třísky, není ostrá jako kamenná dlažba a je zdravotně nezávadná. Klidně se po ní můžete procházet holou nohou a budete se u toho cítit příjemně.

Související příspěvky

Co zvolit pro vytápění? Zkuste pelety!

redakce

Parkujte u svého domu pohodlně

redakce

Jaký domácí mazlíček je vám souzený?

redakce