TIPY

Dřevěné parketové podlahy Boen

Při zařizování interiéru je jednou z nejdůležitějších volba podlahové krytiny. Po dekádách linolea, koberců a plovoucích laminátových podlah se do módy opět vrací přírodní materiály. Jedním z nich je dřevo. Kvalitní dřevěná podlaha vydrží desítky let a poskytuje i další výhody. Norský výrobce dřevěných parketových podlah Boen se může pyšnit stoletími prověřenou kvalitou a stále velmi populárním severským stylem. Moderní parkety se svým vzhledem, postupem pokládky i následnou péči od klasických parket velmi liší. Každá parketa se skládá ze tří vrstev, které zaručují vysokou odolnost proti ošlapu. V nabídce objevíte malé, téměř čtvercové kazety, složené z lamelek, jež věrně kopírují přírodní vzhled dřeva, ale také až čtyřmetrové fošny. Ty se hodí nejen do bytů, ale i do komerčních prostor, například restaurací.

Kromě kvalitního provedení z pravého dřeva z norských lesů disponují podlahy Boen také širokou škálou dekorů různých druhů dřeva. Jistě si z bohatého vzorníku vyberete ten správný odstín pro váš byt. Vybírat můžete i z několika povrchových úprav, jež dodají dřevu zase trochu jiný vzhled. Ochranné vlastnosti těchto povrchů jsou pochopitelně stejné, nemusíte se bát, že by se matný lesk ošoupal rychleji, než ten sametový.

Nakonec vyzdvihněme snadnou instalaci parket Boen. Nemusíte nic šroubovat, přitloukat, lepit. Podlahy se skládají do sebe jako puzzle. S pokládkou vám určitě může pomoci i firma, od které budete podlahu objednávat. Ušetří vám práci a čas a navíc budete mít jistotu, že je podlaha položena správně.

Pokud se pro dřevěné parkety Boen rozhodnete, určitě nešlápnete vedle. Naopak, celý život budete našlapovat po krásné, hřejivé a voňavé přírodní dřevěné podlaze.

Oslovit můžete firmu FLOORPARK s.r.o

FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 5c
Brno 617 00
www.floorpark.cz

Související příspěvky

Prodávat nemovitost není jen tak. Jak vám pomůže „realitka“

redakce

Matrace pro zdravé spaní

redakce

Hledáte elegantní bydlení v Olomouci? Vyberte si z nabídky novostaveb!

redakce