Image default
TIPY

Dřevěná okna perfektně izolují a nestrádají po estetické stránce

V posledních deseti letech výrobci zapracovali na výrobních technologiích, a tím pádem i vlastnostech dřevěných oken. V minulosti se používala především dřevěná okna, nicméně postupem času se postupně přešlo na plastové alternativy, protože slibovaly lepší tepelněizolační vlastnosti. Vyberte si řešení, které se vám zamlouvá nejen svými parametry, ale také vzhledem.

Pokud preferujete přírodní materiály, dřevěná okna jsou ideální volbou, protože rodinnému domu propůjčí tradiční vzhled i moderní funkčnost.

Kvalitní tepelněizolační vlastnosti

Při pořizování oken by vás měly zajímat především tepelněizolační vlastnosti, neboť určují to, kolik se ztratí tepla přes okenní rámy a skleněné plochy během topné sezóny. Dřevěná okna se chlubí vskutku skvělými izolačními vlastnostmi, a to nejen těmi tepelnými, ale i protihlukovými.

Stačí se podívat do nabídky společnosti JIS, která nabízí dřevěná okna s promyšleným konstrukčním systémem a speciální povrchovou úpravou. Samozřejmostí je tak odolnost proti plísním a dřevokazným houbám. Dřevo jako takové si získá vaši důvěru, přičemž slibuje dlouhou životnost, takže okna vám vydrží desítky let.

Pergoly pro zastřešení teras

Když už budete u předělávání rodinného domu, podívejte se i na pergoly. Slouží jako efektivní a elegantní zastřešení teras. Pergola chrání proti rozmarům počasí, a tak můžete na terase sedět, i když praží slunce, nebo prší. Vytvořte si pod pergolou příjemné posezení, kde se budete setkávat s rodinou i přáteli.

Základem pergoly je kvalitní hliníková konstrukce, která se vyznačuje dlouhou životností, vysokou pevností a stabilitou. Pergola je bezúdržbová. Co se střechy týče, na tu se používá zpravidla polykarbonát, případně sklo, přes které můžete sledovat třeba večerní oblohu.

Související příspěvky

Jak postupovat při koupit nemovitosti a nenaletět makléřům ani prodávajícím

redakce

Dobře fungující klimatizace znamená letní pohodu

redakce

Kdo zajistí sanaci, čištění, likvidaci a dezinfekci plísně, řas, mechů, sporů? Protiplísňové nátěry Brno

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.