TIPY

Dopřejte vašemu domácímu mazlíčkovi skvělé zázemí

Ať už máte doma pejska malého vzrůstu nebo velké plemeno, vždy je důležité, aby se doma cítili naprosto pohodlně a bezpečně. Měli by mít své místo, které je jen jejich, a kde najdou v případě, že chtějí, vždy klid. Stejně tak je potřeba, aby se měli kde vydovádět, zvláště pak, když jde o mladá zvířátka. Co vše vám usnadní soužití? Nechte si poradit.

Máme doma pejska

Nejen doma, ale i venku mohou žít psi. Jestliže máte psa venku, je nutné, aby mu byla k dispozici psí bouda, která mu poskytne stín i soukromí. V zimě je příhodné ho brát ve velkých mrazech alespoň na chodbu, nebo zavřít do dílny, kůlny a podobně. Zateplená bouda je od podzimu do jara pro psa mnohem komfortnější, což zvládne udělat každý kutil. A pokud máte uvnitř domu místo, pořídit můžete boudu, kterou během teplé části roku ponecháte venku, a na zimu ji přestěhujete dovnitř.

Kvalitní a pohodlné pelíšky pro psy

Pelíšky jsou určeny pro všechny psy, kteří žijí v domě či bytě. Víte, že dnes můžete koupit ortopedicky tvarované pelíšky, v nichž se vašemu miláčkovi bude nejen dobře spát, ale budete dělat maximum pro jeho zdravé ležení?

Pokud vyberte typ, který má po okrajích vyvýšení, budou nadšeni všichni psi, kteří mají rádi trochu soukromí, možnost „zavrtat“ si hlavu tak, aby na ně nebylo vidět. U mnohých psích potřeb jste to právě vy, kdo znají svého čtyřnohého člena rodiny nejlépe, a tak byste měli vědět, co se mu líbí, a který typ vybrat.

Je ideální, když je pelíšek pro psa nejen dostatečně prostorný, ale i snadno čistitelný.

Rozrostli jste se?

Pokud vaše fenka vrhne, bude se vám pro štěňátka hodit kovová ohrádka, díky níž si budou moct hrát, ale nebudou vám nekontrolovaně pobíhat po interiéru.

Podívejte se na eshopist.cz a vyberte si potřeby pro psy, nebo kočky.

Související příspěvky

Vysokozátěžová PVC podlaha musí být kvalitní

redakce

Převod hypotéky na jinou nemovitost

redakce

Designové krby zahřejí nejen u srdce

redakce