TIPY

Dopřejte své kuchyni barevnou smršť!

Sledujete interiérový design a rádi byste trochu světla a barev dostali do kuchyně? Je to nejvíce navštěvovaná místnost v bytě, také je to první prostor, který hodnotíte, když si vybíráte nové bydlení. Čas od času je fajn vnést do klasiky trochu neotřelosti, aby se vám kuchyň tak říkajíc neokoukala. A nemusíte hned začínat s rekonstrukcí nebo koupí nové kuchyňské linky. Můžete vyjít z toho, co už v kuchyni máte. Jen dotvoříte dojem podle své nové vize. Tak se nebojte experimentovat. V barvách se vám bude lépe vařit i žít.

 

Zapomeňte na nudu a rozsviťte si byt

Nebaví vás už koukat na starou kuchyň? Tak jí dejte nový háv a bude hned jako nová. Není totiž nutné hned měnit vybavení, stačí jen pár dekorací či praktických prvků, které prostor hned změní k nepoznání. Může to být nová záclona a závěs. Zkuste koupit nový lustr či vyměňte nádobí za pestrobarevné kousky. Sice platí pravidlo, aby vše ladilo, ale tento trend se teď mění a dovoluje trochu chaosu. Proč byste nemohli jíst polévku z talíře bílého a hlavní jídlo z modrého? Navíc některé barevné kombinace působí mnohem lépe a moderněji než nějaký „stylový“ servis. V obchodech seženete různě barevné kuchyňské potřeby. Můžete mít doma žlutý toastovač, červenou rychlovarnou konvici nebo zelený mixér. A proč ne?

 

Vaření v barevném nádobí vás bude o to víc bavit

Asi nejčastěji se setkáte s nerezovými hrnci. Mohou působit elegantně. Ale baví vás je pořád leštit? Protože jakmile vám na nich zůstane byť i kapička vody, hned udělá flíček. Takže v konečném důsledku vypadají hrnce upatlaně. Barevné sady hrnců mají různé vnitřní povrchy, které vám mohou usnadnit vaření a jsou i velmi snadné na údržbu. Navíc skvěle vypadají v kuchyňské skříni. Krásně rozjasní interiér a bude radost v nich vařit.

 

Které barvy letos letí?

Pokud se zajímáte o trendy, pak samozřejmě víte, jaké jsou barvy roku 2018. Jsou to ultra violet a heart wood, čili velmi sytě fialová a starorůžová až kouřově šedorůžová. Tyto barvy jdou krásně kombinovat jak mezi sebou, tak s odstíny vaší kuchyně. Můžete sehnat i keramické nože se střenkami v těchto barvách. Dolaďte interiér utěrkami nebo dalšími textiliemi a máte vyhráno. Vaše kuchyň dýchá mladistvým duchem.

Související příspěvky

Nevíte, jak v zimě správně větrat?

redakce

Komfortní podlahy Wicanders Vinylcomfort

redakce

Architekti bytových domů promění váš interiér k nepoznání

redakce